.

.

Grillz Diş Seti, Hip Hop Grillz, parlak Grillz Diş Hip Hop Prop Grillz Diş Dekorasyon için Cadılar Bayramı Partisi Hediye (gül)

Grillz Diş Seti, Hip Hop Grillz, parlak Grillz Diş Hip Hop Prop Grillz Diş Dekorasyon için Cadılar Bayramı Partisi Hediye (gül)

₺ 27.27

İşlenmemiş
mevcut

*Kullanımı kolay, sadece dişlerinizi takın, dişinizin şekline mükemmel uyum sağlayın. * Çevre dostu pirinç galvanik kaplama, rengi kolayca değiştirmez, sağlıklı ve güvenlidir. *Cadılar Bayramı partileri, hip hop defileleri, müzik konserleri, doğum günü hediyeleri, hip hop moda unsurlarını sevenler için uygundur. * Farklı talebinizi karşılayan grillz , silikon oluklar, cımbızlar dahil. * Şık ve lüks görünüm Cadılar Bayramı veya diğer günler için mükemmeldir.Özellik : 1. Kullanımı kolay, sadece dişlerinizi takın, dişinizin şekline mükemmel uyum sağlayın. 2. Çevre dostu pirinç galvanik kaplama, rengi kolayca değiştirmez, sağlıklı ve güvenlidir. 3. Cadılar Bayramı partileri, hip hop defileleri, müzik konserleri, doğum günü hediyeleri, hip hop moda unsurlarını sevenler için uygundur. 4. Farklı talebinizi karşılayan grillz , silikon oluklar, cımbızlar dahil. 5. Şık ve lüks görünüm Cadılar Bayramı veya diğer günler için mükemmeldir.Pirinç İsteğe bağlı Renk : Altın, Gümüş, uygun radyan değerini Ayarlayın Altın, Siyah Kullanım : sonra onu yumuşatmak için sıcak suda Grillz ve silikon oluk ıslatın ve silikon oluk kadar yumuşak Paket Listesi ne zaman dişin üstüne koy : 1 x Üst 1 x Grillz Alt Grillz 1 x Kılavuzu 1 x Cımbız 1 x Silikon diş grillz giymeden önce dişlerinizi fırçalamayı Unutmayın Kanallar : Rose Grillz Malzeme özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : diş grillz almak zararlı maddelerin miktarını azaltır ve diş temizliği sık sık grillz olan.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Grillz
Material:
Brass
Optional Color:
Gold, Silver, Rose Gold, Black
Usage:
Adjust it to a proper radian, then soak the Grillz and the silicone grooves in hot water to soften it, and finally put it on the tooth when the silicone grooves is soft enough
Package List:
1 x Upper Grillz :
1 x Bottom Grillz :
1 x Manual  :
1 x Tweezers  :
2 x Silicone Grooves  :
Note:
Brush your teeth before putting on the teeth grillz, which reduces the amount of harmful substances that can get into teeth grillz, and cleaning the teeth grillz often. :

Benzer ürünler kategorisinde