.

.

Yüksek Hızlı Çelik Matkap Ucu, Merkez Zımbaya Gerek Yok Yüksek Aşınma Direnci Kademeli Matkap Ucu, Çapak Alma için Çeşitli Malzemelerin

Yüksek Hızlı Çelik Matkap Ucu, Merkez Zımbaya Gerek Yok Yüksek Aşınma Direnci Kademeli Matkap Ucu, Çapak Alma için Çeşitli Malzemelerin

₺ 182.70

İşlenmemiş
mevcut

Kobalt kaplama sürtünmeyi ve çalışma sıcaklıklarını azaltır ve ömrünü uzatır.Paslanmaz çelik kılavuz çekme çeliği, ahşap, ince demir, alüminyum alaşımı, neme dayanıklı tahta, PVC tahta vb.Gibi çeşitli malzemeleri delmek için yaygın olarak kullanılır.Yüksek aşınma direnci, yüksek tokluk ve yüksek mukavemetli esneklik.İçin yedi stilde mevcuttur choice.No merkezi zımba ihtiyacı, kırılması kolay değil, çapak alma, pah kırma ve açma için kullanılabilir.Özellik : 1. Kobalt kaplama sürtünmeyi ve çalışma sıcaklıklarını azaltır ve ömrünü uzatır.2. Merkez zımbaya gerek yok, kırılması kolay değil, çapak alma, pah kırma ve açma için kullanılabilir3. Yüksek aşınma direnci, yüksek tokluk ve yüksek mukavemetli esneklik4. Choice5 için Yedi stilleri mevcuttur. Paslanmaz çelik kılavuz çekme çeliği, ahşap, ince demir, alüminyum alaşımı, neme dayanıklı tahta, PVC tahta vb.Gibi çeşitli malzemeleri delmek için yaygın olarak kullanılır.Şartname : Öğe Türü : Adım Matkap Ucu Malzeme : Yüksek hızlı çelik Standart(isteğe bağlı) : 3-12, 4-12, 4-20, 4-22, 6-24, 4-32, 6-35.w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x Matkap ucu Not : 1. El matkapları ve masa matkapları paslanmaz çeliği açmak için kullanılabilir, plakalar el matkabı ile 1 mm içinde açılabilir ve 2-3mm plakalar masa matkapları ile açılabilir.2. Paslanmaz çelik açıklığın hızı hızlı olamaz, birkaç yüz dönüş olabilir3. İşleme sırasında soğutma için su enjeksiyonu veya kesme sıvısı kullanmak en iyisidir, bu da matkabın ömrünü etkili bir şekilde uzatabilir.

Detaylar

Item Type:
Step Drill Bit 
Material:
High speed steel
Standard(optional):
3-12, 4-12, 4-20, 4-22, 6-24, 4-32, 6-35
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Drill Bit :
1. Hand drills and table drills can be used for opening stainless steel, plates can be opened within 1mm by hand drill, and 2-3mm plates can be opened with table drills. :
2. The speed of the stainless steel opening can not be fast, a few hundred turns can be :
3. It is best to use water injection or cutting fluid for cooling during processing, which can effectively extend the life of the drill. :

Benzer ürünler kategorisinde