.

.

Adım Matkap Ucu Seti, Yüksek hızlı Çelik Matkap ucu 5 adet HSS Mavi Nano Kaplama Adım Matkap Ucu Seti Çoklu Delik 1/8 ila 1-3/8

Adım Matkap Ucu Seti, Yüksek hızlı Çelik Matkap ucu 5 adet HSS Mavi Nano Kaplama Adım Matkap Ucu Seti Çoklu Delik 1/8 ila 1-3/8

₺ 168.60

İşlenmemiş
mevcut

Bu set 50 ayrı matkap ucunun yerini alır.İki oluklu tasarım size daha hızlı ve pürüzsüz kesim sağlar. 3 taraflı (ÜÇ DÜZ) şaft, matkabınızın mandreninde kaymaz.HSS matkap ucu ve mavi nano kaplama, keskin, daha iyi aşınma direnci ve kullanımı dayanıklı.KENDİ kendine ÇALIŞTIRMA-Pilot deliğe gerek yok.Sürtünmeyi azaltmak ve soğutucuyu çalıştırmak için mavi kaplamalı.Adım matkap uçları alüminyum alaşım, plastik malzeme ve ahşap ile çalışabilir.Bu matkap seti ev, bahçe, atölye ve daha birçok DIY projeleri için idealdir.Özellikler : Ürün Adı Mavi Nano HSS Adım Matkap Set Material HSS 4241 Renk Blue Coating Mavi Nano Paketi*W*H(Alüminyum Kutu Ambalajı 450g Quantity 5 adet matkap bits Features Ambalaj : Bu set yerine 50 bireysel matkap Opp Tarzı L) Size15cm*10.5 cm*4.2 cm 5 adet.İki oluklu tasarım size daha hızlı ve pürüzsüz kesim sağlar. 3 taraflı (ÜÇ DÜZ) şaft, matkabınızın mandreninde kaymaz.HSS matkap ucu ve mavi nano kaplama, keskin, daha iyi aşınma direnci ve kullanımı dayanıklı.KENDİ kendine ÇALIŞTIRMA-Pilot deliğe gerek yok.Sürtünmeyi azaltmak ve soğutucuyu çalıştırmak için mavi kaplamabüyük bit 3 taraflı şafta sahiptir ve küçük bitler matkap mandreninde kaymayı önlemek için altıgen şafta sahiptir.Delerken delikleri otomatik olarak çapak alır.Uzun ömürlü gerçek M2 yüksek hız çeliği.Koruyucu yastıklı alüminyum kasa veya oppo çanta içerir.Tamirci veya Profesyoneller için bir Zorunluluktur-Ev onarımları ve plastik, alüminyum, bakır, demir ve diğer birçok yumuşak metal sacda delik açma gibi hafif işler için mükemmeldir.

Detaylar

Product Name 5pcs HSS Blue Nano Step Drill Bit Set :
Material HSS 4241 Color Blue :
Coating Blue Nano Package :
Size15cm*10.5cm*4.2cm(L*W*H) :
Style Opp Packaging :
Aluminum Box Packaging :
Weight 450g :
Quantity 5pcs drill bits :
Features:
This set replaces 50 individual drill bits. Two-flute design gives you faster, smoother cutting. 3-sided (TRI-FLAT) shank will not slip in your drill's chuck. :
HSS drill bit and blue nano coating, sharp, better wear resistance and durable to use. :
SELF STARTING - No need for a pilot hole. :
Blue coated to reduce friction and run cooler :
Large bit has 3-sided shank and small bits have hexagon shank to prevent slip in drill chuck. :
Automatically deburrs holes as you drill. :
Long life true M2 high speed steel. :
Includes protective padded aluminum case or oppo bag. :
A Must-Have for Handyman or Professionals - Perfect for home repairs and light jobs such as drilling holes in plastic, aluminum, copper, iron and many other types of soft metal sheet. :

Benzer ürünler kategorisinde