.

.

Bebek Hipseat Ayarlanabilir Nefes Eller Serbest Bebek Taşıyıcı Bebek Taşıyıcı Toddlers Ergonomik Kalınlaşma Hipseat Yenidoğan

Bebek Hipseat Ayarlanabilir Nefes Eller Serbest Bebek Taşıyıcı Bebek Taşıyıcı Toddlers Ergonomik Kalınlaşma Hipseat Yenidoğan

₺ 224.67

İşlenmemiş
mevcut

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 【Ergonomik tasarım】 Ergonomik tasarım, böylece bebek, anne daha rahat ve doğal hissediyorum.Dışkı gövdesi 35° açı, güvenli ve kayması kolay değil, güvenli ve güvenilir kullanım sağlar. 【Ergonomik tasarım】 Ergonomik tasarım, böylece bebek, anne daha rahat ve doğal hissediyorum.Dışkı gövdesi 35° açı, güvenli ve kayması kolay değil, güvenli ve güvenilir kullanım sağlar. 【Malzeme】 Yumuşak, nefes alabilen pamuklu kumaşlardan yapılmış, rahat ve harika bir kullanım deneyimi, bu nedenle yenidoğanlardan küçük çocuklara (0-48 aylık ve yaklaşık 7-45 kilo) bebekler için uygundur. 【Yaygın uygulama】 Farklı duruşlar, yüz yüze taşıma, yüz taşıma, bebeği taşımak için kalçayı kalçaya veya arkaya tutturmak için kullanılabilir. 【Bebek sağlığı için】 Bebek için rahat oturma pozisyonu sağlar, tüm oturma pozisyonlarında sağlıklı iskelet gelişimi sağlar.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Bebek Taşıyıcı Renk : Açık Mavi Malzeme : Polyester, EPE Uygulanabilir Sezon : Tüm Mevsim Uygulanabilir Yaş : 2 Yaş Altı Maksimum Yük : Yaklaşık 20 kg Tanıtımları : 1. Ön tutma tipi için gevşek omuz askıları ayarlanmalıdır.Tek elle, emin bebek sling doğru oturur ve omuz Askısı ile iki kolunu uzat, omuz askısı ile diğer tarafta geçtikten sonra, yatay askısı takın, esnekliğini ayarlayın ve 2 uygun uzunlukta omuz askısı ayarlamak için askı çekin diğer elinizle askı üst orta kısmı, kavramak yüzü bebek yüzü tutun. Yan-geri fonksiyonlu bebek taşıyıcı bebek oturur Sonra gevşetin ve iki omuz askıları çözülmek, kasık taşıyıcı yüklemek, yan omuz askısı alt kısmında bebek oturalım ve diğer omuz askısı üst bölümüne bağlayın, omzuna omuz askısı koymak , ve sonra en rahat seviyeye omuz askısı ayarlamak gerekir.Paket listesi : 1 x Bebek Taşıyıcı.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Baby Carrier
Color:
 Light Blue
Material:
Polyester, EPE
Applicable Season:
All Seasons
Applicable Age:
Under 2 Years Olds
Maximum Load:
About 20kg
Introductions:
1. For the front hold type, the loose shoulder straps should be set. Hold the baby face to face with one hand, grasp the middle part of the top of the sling with the other hand, pull up the sling to make sure that the baby sits in the sling correctly, and then pass both arms through the shoulders Strap, after passing through the shoulder strap on the other side, connect the horizontal strap, adjust the elasticity, and adjust the shoulder strap to the appropriate length :
2. The side-back multifunctional baby carrier should loosen and unfasten the two shoulder straps, install the carrier to the crotch, let the baby sit on the lower part of the side shoulder strap, and connect the upper part of the other shoulder strap , After the baby sits, put the shoulder strap on the shoulder, and then adjust the shoulder strap to the most comfortable level. :
Package List:
1 x Baby Carrier :

Benzer ürünler kategorisinde