.

.

MuslimStreet Elektrikli Ayak Nasır Sökücü Kiti, şarj Edilebilir sökücüler Elektronik Kuru Ayak Dosya Taşınabilir Su Geçirmez

MuslimStreet Elektrikli Ayak Nasır Sökücü Kiti, şarj Edilebilir sökücüler Elektronik Kuru Ayak Dosya Taşınabilir Su Geçirmez

₺ 205.80

İşlenmemiş
mevcut

VERİMLİ VE KULLANIŞLI : Bu elektrikli ayak dosyası 3 farklı silindir kafası ile donatılmıştır.Ayak dosyası taşlama kafası, cilt temas alanının %98'ine ulaşabilen dairesel bir yay tasarımına sahip yüksek kaliteli kuvars malzemeden yapılmıştır.İKİ vitesli KONTROL : Düşük hızda 1350 RPM ve yüksek hızda 1550 RPM.Düşük hız el nasır ve daha hassas cilt bakımı için uygundur.VAKUM : Dahili vakum temizleme sistemi, ayak derisindeki kalıntıları otomatik olarak emebilir.GÜVENLİ VE RAHAT : Ergonomik sap tasarımı, vücut parçalarını parlatmak için eğilmeye gerek kalmadan tutmayı kolaylaştırır.Dükkana hoşgeldiniz.Her gün mutlu bir alışveriş ve iyi bir ruh hali diliyorum.Elektrikli Ayak Nasır Sökücüler ayaklarınızı temiz, sağlıklı ve attractive.It güveninizi artırır ve sosyal hayatta hak ettiğiniz saygıyı verir.64 180*özellikler : Adı : Elektrikli ayak file Battery kapasitesi : 2000m Ah Rated voltaj : 3.7 VProduct ağırlık : 226g Rated güç : 7 WProduct boyutu : *89.5 mm Charging voltajı : 5.0 VLow hızı : 1350 RPMCharging geçerli : -son hız : 1550 RPMFeatures : Gizli toz kutusu tasarım hızlı vakumlama, kaldırmak ve wash Lasting power Built kolay-güçlü motor iki hızlı güç ayarlanabilir, r 1 AHigh etkili callusesİndependent kaldırmak dustproof Dust kapak tasarımı toka, uzun süreli raf hala idare straight Ergonomic tasarım new Hold kadar temiz, ölü deri çıkarılması sırasında-vakum system Automatically ayak cilt enkaz emmek temizlik, sore Built için rahat tutuş ve kolay emer ve debris Pedicure uçan adımlar : 1. sorun çözmek. Ayaklarınızı 10 dakika ılık suya batırın.Daha sonra kuru bir bezle silin2. Elektrikli nasır sökücüyü açın ve ardından istenen etkiyi elde etmek için nasırlı ayakları hafifçe kaydırın.3. Ayaklarınızı temizleyin ve ayaklarınızı nemlendirmek için biraz krem uygulayın ve pürüzsüz ve yumuşak cildin tadını çıkarın Paket listesi : Elektrikli ayak dosyası*1not : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle farklı monitörler ve boyut yanlışlığından kaynaklanan hafif renk sapmasına izin verin.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Dükkana hoşgeldiniz.Her gün mutlu bir alışveriş ve iyi bir ruh hali diliyorum.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz Biz 24 saat içinde size cevap verecektir!.

Detaylar

Name:
Electric foot file
Battery capacity:
2000mAh
Rated voltage:
3.7V
Product weight:
226g
Rated power:
7W
Product size:
180*64*89.5mm
Charging voltage:
5.0V
Low speed speed:
1350RPM
Charging current:
≤1A
High-end speed:
1550RPM
Features:
Hidden dust box design, quick vacuuming, easy to remove and wash :
Lasting power :
Built-in powerful motor, two-speed power adjustable, effectively remove calluses :
Independent dustproof :
Dust buckle cover design, long-term shelving is still as clean as new :
Hold the handle straight :
Ergonomic design, comfortable grip and easy to sore :
Built-in vacuum cleaning system :
Automatically absorb the debris of the foot skin, absorb it while removing the dead skin, and solve the trouble of flying debris :
Pedicure steps:
1. Immerse your feet in warm water for 10 minutes. Then wipe with a dry cloth :
2. Turn on the electric callus remover, and then gently slide on the callused feet to achieve the desired effect :
3. Clean your feet and apply some cream to moisturize your feet and enjoy smooth and soft skin :
Package list:
Electric foot file*1 :
Please allow slight color deviation caused by different monitors and size inaccuracy due to manual measurement. We appreciate for your understanding. :
Welcome to the shop. I wish you a happy shopping and a good mood every day. :
If you have any questions, you can contact us We will reply to you within 24 hours! :

Benzer ürünler kategorisinde