.

.

Peyan manyetik buzdolabı yan askı raf baharat tutucu mutfak raf korkuluk ile

Peyan manyetik buzdolabı yan askı raf baharat tutucu mutfak raf korkuluk ile

₺ 110.97

İşlenmemiş
mevcut

​[Modern ve Zarif] - Manyetik baharat rafı baharatları saklamak için iyi bir yoldur. [Yerden Tasarruf Edin] Mıknatıslı buzdolabının tarafı masaüstü alanından tasarruf edebilir, ekstra depolama alanı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve evinize sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. [Çok amaçlı] manyetik raf hızlı (örneğin, makas, şişe açacağı, fırın eldivenleri, bubbler olarak) gerek hafif eşyalar; havlu, çeşitli asılı Öğeleri veya herhangi bir hafif yemek/pişirme rulo; saklama kapları; kağıt havlu rulosu tutucular, tabak asmak için 6 pratik kanca ile donatılmıştır. [Kurulumu kolay] Delme veya montaj gerektirmez.Fayanslar çok sağlam ve dayanıklıdır. reusable.It buzdolabının veya diğer demir yüzeylerin yanına yapışması kolaydır.Buzdolabını yavaş yavaş aşağı kaydırmayın. [Mutfak Dekoru] Raf aynı zamanda güzel bir mutfak dekorudur.*9cmİnstallation yöntemi : duvar suction Style : Japanese Applicable alanı : manyetik baharat raf baharat saklamak için iyi bir yoldur[şık tasarım] – mutfak, oturma odası, bathroom Features.29 47*34*27.5*7.5 cm Product ambalaj boyutu : Manyetik etiket buzdolabı depolama raf mutfak film hanger Color sarılmak baharat kağıt havlu : siyah, white Material : demir sanat , kauçuk wood Net ağırlık : 1kg Gross ağırlık : 1.23 kg Ürün ambalaj : opp torba, carton Product boyutu özellikler : Ürün Adı : Mıknatıslı buzdolabının tarafı masaüstü alanından tasarruf edebilir, ekstra depolama alanı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve evinize sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. [Çok amaçlı] manyetik raf hızlı (örneğin, makas, şişe açacağı, fırın eldivenleri, bubbler olarak) gerek hafif eşyalar; havlu, çeşitli asılı Öğeleri veya herhangi bir hafif yemek/pişirme rulo; saklama kapları; kağıt havlu rulosu tutucular, tabak asmak için 6 pratik kanca ile donatılmıştır. [Kurulumu kolay] Delme veya montaj gerektirmez.Fayanslar çok sağlam ve dayanıklıdır. reusable.It buzdolabının veya diğer demir yüzeylerin yanına yapışması kolaydır.Buzdolabını yavaş yavaş aşağı kaydırmayın.not : Çelik tel bilyalar gibi keskin nesnelerle fırçalamaktan kaçının; suya batırıldıktan sonra zamanında temizleyin; tüm boyutlar manuel olarak ölçülür, bir hata varsa normaldir ve kullanımı etkilemez.

Detaylar

Product name:
Magnetic sticker storage refrigerator shelf kitchen spice paper towel cling film hanger
Color:
black, white
Material:
iron art , rubber wood
Net weight:
1kg
Gross weight:
1.23kg
Product packaging material:
opp bag, carton
Product size:
34*27.5*7.5cm
Product packaging size:
37.1*29*9cm
Installation method:
wall suction
Style:
Japanese
Applicable space:
kitchen, living room, bathroom
Features:
​[Modern and elegant design] – The magnetic spice rack is a good way to store spices. The side of the magnet refrigerator can save desktop space, meet your needs for extra storage space, and seamlessly integrate into your home. :
[Multi-purpose] Our magnetic rack is equipped with 6 practical hooks, which can hang the lightweight items you need quickly (such as scissors, bottle opener, oven gloves, bubbler); towels, various hanging Items or any lightweight cooking/baking rolls; storage containers; paper towel roll holders, plates. :
[Easy to install] No drilling or assembly required. The tiles are very strong and reusable. It is easy to stick to the side of refrigerator or other iron surface. Does not slide the refrigerator down gradually. :
note:
Avoid scrubbing with sharp objects such as steel wire balls; wipe clean in time after soaking in water; all dimensions are manually measured, if there is an error, it is normal and will not affect the use :

Benzer ürünler kategorisinde