.

.

Oriamour Düğün Kafa Gelin Başlığı Çiçek Tasarım İle Hakiki tatlı su İncileri Ve Kurdeleler Saç Aksesuarları İçin Gelin (Gümüş)

Oriamour Düğün Kafa Gelin Başlığı Çiçek Tasarım İle Hakiki tatlı su İncileri Ve Kurdeleler Saç Aksesuarları İçin Gelin (Gümüş)

₺ 71.97

İşlenmemiş
mevcut

Hakiki Tatlı Su İncileri İle Yapılan, Temizle Kristal, Çevre Alaşım, Zarif Tasarım.Boyutu : Daire 33 cm Genişliği yaklaşık 5 cm.Giymek kolay ve istikrarlı kalmak, Basit ve Zarif Tarzı.Düğün, mezuniyet, tatil, Doğum günü ve diğer özel günler için mükemmeldir.Gelin, Nedime, Gelinin annesi için en iyi seçim.Hediye kutusu ve Endişesiz Satın Alma ile dikkatlice paketlenmiştir.Orijinal Tatlı Su İncileri Ve Kurdeleler İle Oriamour Düğün Kafa Bandı Gelin Başlığı Çiçek Tasarımı Gelin İçin Saç Aksesuarları (Gümüş) Ammeı Muhteşem Kafa Bandı,Taç,Saç Tarakları Vb. Üzerine Odaklanın.Tüm Ürünler İyi Tasarlanmış Ve Yüksek Fiyat Oranına Sahiptir.Özellikler 1.Bu Tatlı Su Kafa Bandı Süper Sersemletici.Bu Kesinlikle Zarif Ve Lüks Bir Kafa Bandı Ve Muhteşem Bir Düşük Fiyata Alabilirsiniz. 2.Bu Dikkatle El Yapımı Craft.It esnek ve Dayanıklıdır. 3.Zarif Fildişi Saten Kurdele İle Tutturulmuş, Farklı Görünümler İçin Farklı Saç Modelleri Yapmak Sizin İçin Uygundur. 4.Gelin, Balo, Nedime, Düğün Partinize Zerafet Ve Romantizm Cazibesi Ekleyin. 5.Giymek Veya Çıkarmak Kolaydır, Size Rahat Bir Kullanım Deneyimi Sunar.Neden Onu Seçiyoruz Bu Parça En Çok Satan Tatlı Su Kafa Bandımızdır.Onu Alan Herkes Onu Sevdi!Tatlı Su İncisinden Gelen Işıltıyı Gördüğünüzde, Sevincinizi Altınızdan Hissedeceksiniz. Heart.It Sadece Muhteşem Gibi Artwork.It gelin, Düğün, Balo,Mezuniyet,Yeni Yıl Noel Partileri, Nişan, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Doğum Günleri, Yıldönümleri İçin Mükemmeldir Vb.Bu Başlık Sizi Olağanüstü Kılıyor.Paket Şunlardır 1 x Oriamour Düğün Kafa Gelin Başlığı Çiçek Tasarım İle Hakiki tatlı Su İncileri Ve Kurdeleler Saç Aksesuarları İçin Gelin (Gümüş) 1 x Hediye Kutusu.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde