.

.

WWFAN Banyo Raf Ücretsiz Delme Duvar Asılı nailless Tuvalet Banyo Duvar Banyo Üçgen Depolama Tuvalet Dayanıklı ve Dekoratif (Renk:

WWFAN Banyo Raf Ücretsiz Delme Duvar Asılı nailless Tuvalet Banyo Duvar Banyo Üçgen Depolama Tuvalet Dayanıklı ve Dekoratif (Renk:

₺ 139.20

İşlenmemiş
mevcut

♦ Yüksek kaliteli malzemeler, seçilmiş yüksek kaliteli ABS dayanıklı. ◆ Alt drenaj deliği, hızlı bir şekilde boşalır, su bırakmaz. ♦ Nemden korkmayın, duvara takın, nemden etkilenmez. Duvara çivi sistemi hiçbir iz, hiçbir delik, hiçbir hasar, saklamak kolay. ◆ Büyük kapasiteli depolama, 5 kg dayanabilir, saklamak için emin olabilirsiniz.Yüksek kaliteli ABS'den yapılmış üçgen raf, yük kapasitesi iyidir.Raf su geçirmez ve neme dayanıklıdır, çabuk boşalır ve ölçek bırakmaz.Kurulumu kolay, çivi yok, hayır punching.No tutkal Macunu izi, kolay ve sağlam.Kenarlar kaldırılır ve depolama güvenlidir.Çeşitli yerler, banyolar, tuvaletler, mutfaklar vb.İçin uygundur.★Çekim teknik parametreleri, ışık göstergesi vb.Faktörler nedeniyle., hafif renk sapmaları olacak, lütfen gerçek ürüne bakın!★Herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz her zaman size hizmet vermeye hazırız!★Ürünlerimizin garanti süresi, alıcı tarafından imzalandıktan sonra 30 gündür.30 Günden eski ürünler iade edilmeyecek veya iade edilmeyecektir!.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde