.

.

Shrink Wrap Gun-Pof ısı Shrink Wrap çanta POF Çevre Koruma daralan Çanta şeffaf Plastik Film yapıştırma makinesi Ambalaj (Renk:

Shrink Wrap Gun-Pof ısı Shrink Wrap çanta POF Çevre Koruma daralan Çanta şeffaf Plastik Film yapıştırma makinesi Ambalaj (Renk:

₺ 96.00

İşlenmemiş
mevcut

★Hizmet ilkesi : Kullanıcı merkezli yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz.Paketi 20 gün içinde alacaksınız.Bundan sonra, ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın.En iyi biz sorunu çözmek ve tatmin önceliğimiz siz olun çalışacağız. ★Isıyla daralan torbaların temel bilgileri : üç boyut, 15x26cm, 16x28cm, 17x25cm, POF shrink filmden yapılmış, her şartname 200 parça içerir, kullanırken, ambalaj torbasının açıklığını kapatmak için bir sızdırmazlık makinesi kullanın ve daha sonra küçültmek için ısıyı yakalamak için sıcak hava kullanın. ★Sıcak hava tabancasının temel bilgileri : boyut 24x18cm, maksimum güç 2000 W, son derece hızlı ısıtma, iki hızlı ayar, çift ısıtma elemanları, çok sahneli uygulamalar. ★Mühürleyicinin temel bilgileri : boyut 115x70x330mm, güç 140 W, 8 seviye ayarlanabilir, sızdırmazlık uzunluğu 20cm, sızdırmazlık genişliği 0.6 mm, kararlı çalışma, ön ısıtma yok, hızlı sızdırmazlık. ★Bu ürün her türlü ambalaj, parça, eşyaların saklanması, eşyaların temiz ve taze tutulması ve ev eşyalarınızın korunması için uygundur.Hediye kutuları, CD'ler, ayakkabılar ve ayakkabı kutuları dahil.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde