.

.

JunJıa 10 Pcs Bisiklet temizleme alet takımı, Bisiklet Temiz Fırça Kiti için Bisiklet Zinciri Lastik Dişli Bisiklet Köşe Leke

JunJıa 10 Pcs Bisiklet temizleme alet takımı, Bisiklet Temiz Fırça Kiti için Bisiklet Zinciri Lastik Dişli Bisiklet Köşe Leke

₺ 150.39

İşlenmemiş
mevcut

[10 parçalı bisiklet temizleme aracı] : Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli fırçalar : bisiklet temizleme eldivenleri, dişli temizleme sıyırıcıları, dişli temizleme fırçaları, konik detay fırçaları, profesyonel lastik fırçaları, lastik temizleme makineleri, çerçeve tüpü temizleme fırçaları, zincir temizleme fırçaları. [Ergonomik tasarım] : Bisiklet temizleme aleti, işten tasarruf sağlayan ve ulaşılması zor alanlar, kasetler ve arka vites değiştiriciler veya diğer sıhhi köşelerle uğraşırken kesinlikle yardımcı olan ergonomik bir tutamak şekline sahiptir. [Sökmeye gerek yok, 360° yüksek verimli temizlik] : Zinciri önce bisikletten çıkarmadan, zinciri hızlı ve kolay bir şekilde temizlemek için zincir temizleyiciyi doğrudan zincirin üzerine koyun.Hazneyi seçtiğiniz temizlik maddesiyle doldurun.Zincir temizleme cihazını zincire takın ve zinciri saat yönünde hareket ettirmek için pedalı kullanın. [Farklı bisikletlere uygulanabilir] : Temizleme cihazı, vites kolları, şehir bisikletleri, yarış bisikletleri, dağ bisikletleri, trekking bisikletleri, elektrikli bisikletler, katlanır bisikletler ve diğer bisiklet türleri olan/olmayan çoğu bisiklet için kullanılabilir. [Yüksek kaliteli çevre dostu malzemeler] : Bisiklet temizleme kiti, ürünün sertliğini ve fırçanın kaç kez kullanıldığını iyileştirmek için yüksek kaliteli plastik fırçalar ve ABS kulpları kullanır.özellik : 1. Daha eksiksiz yapılandırma, daha profesyonel temizlik2. Ergonomik şekilli bisiklet temizleme aletleri, iş yükünden tasarruf3. 25.7 3*Tüm bicycles Package içeriğin temizlenmesi için uygun : olarak shown Specification : siyah lastik fırça, siyah ve kırmızı lastik brush Big fırça Boyutu : *4.5 22*5.5 cm Ağırlık 78g zincir yıkama boyutu : 13.5*8*7cm ağırlık 150 gr fırça boyutu : *1cm ağırlığı 40 gr Eğer ürün hakkında herhangi bir sorunuz Varsa, herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçebilirsiniz.Sorununuzu çözmekten ve 24 saat içinde sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.Elle ölçülen boyut ve ağırlıkta hatalar olacak ve farklı partiler ve ışık nedeniyle renk renk farkına sahip olacaktır.Gerçek ürün geçerli olacaktır!.

Detaylar

black tire brush, black and red tire brush :
Big brush size:
3*25.7*5.5 cm weight 78g chain washer size
If you have any questions about the product, you can contact us at any time. We will be happy to resolve your issue and contact you within 24 hours. :
There will be errors in the size and weight measured by hand, and the color will have color difference due to different batches and light. The actual product shall prevail! :

Benzer ürünler kategorisinde