.

.

Iris Diyafram, Yüksek Mukavemetli 1.5-34mm Kamera Diyafram Hafif Kompakt Atölye için Sanayi için Ev için Laboratuvar

Iris Diyafram, Yüksek Mukavemetli 1.5-34mm Kamera Diyafram Hafif Kompakt Atölye için Sanayi için Ev için Laboratuvar

₺ 80.97

İşlenmemiş
mevcut

Farklı ışık geçirgenliği gereksinimlerini karşılamak için optik sistemde farklı çaplarda küçük delikler sağlayın.Malzeme paslanması kolay olmayan, iyi sertliğe, korozyon direncine, düşük yoğunluğa, güvenilir ve dayanıklı alüminyum alaşımdan yapılmıştır.İç delik büyütme ve azaltma aralığı 1.5-34mm'dir, bu da ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve çeşitli optik aletlere, kameralara uyum sağlayabilir, etc.It yüksek kalite, uzun servis ömrü, yüksek mukavemet ve iyi dayanıklılık ile yüksek kaliteli hassas işçilik ile üretilmiştir.Kompakt ve pratik yapı, diyaframın daha kararlı, hafif ve kullanımı kolay çalışmasını sağlar.Özellik : 1. Farklı ışık geçirgenliği gereksinimlerini karşılamak için optik sistemde farklı çaplarda küçük delikler sağlayın.2. Kompakt ve pratik yapı, diyaframın daha kararlı, hafif ve kullanımı kolay çalışmasını sağlar.3. Yüksek kalite, uzun servis ömrü, yüksek mukavemet ve iyi dayanıklılık ile yüksek kaliteli hassas işçilik ile üretilmiştir.4. İç delik büyütme ve azaltma aralığı, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve çeşitli optik aletlere, kameralara vb.Uyum sağlayabilen 1.5‑34 mm'dir.5. Malzeme paslanması kolay olmayan, iyi sertliğe, korozyon direncine, düşük yoğunluğa, güvenilir ve dayanıklı alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Şartname : Öğe Türü : Iris Diyafram Malzeme : Alüminyum alaşım Renk : resimde gösterildiği gibi Model : SK34 Dış Çap Boyutu : Yaklaşık.49mm / 1.93 İnç Delik boyutu : Yaklaşık.1.5-34mm / 0.06-1.34 Kalınlık : Yaklaşık.5.6 mm / 0.22 inçuygulama : Lazer kameralar gibi optik aletlerpaket Listesi : 1 x İris açıklığınot : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3. Lütfen bıçakların keskin kenarlarına dikkat edin, kullanırken güvenliğe dikkat edin ve ellerinizi bıçakların üzerine koymayın.

Detaylar

Item Type:
Iris Aperture
Material:
Aluminum Alloy
Color:
As shown in the picture
Model:
SK34
Outer Diameter Size:
Approx.49mm / 1.93in
Inner Hole Size:
Approx.1.5-34mm / 0.06-1.34in
Thickness:
Approx.5.6mm / 0.22in
Application:
Optical instruments such as lasering cameras
Package List:
1 x Iris Aperture :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Please pay attention to the incisive edges of the blades, pay attention to safety when using, and do not put your hands on the blades. :

Benzer ürünler kategorisinde