.

.

Kablosuz Dövme Ayak Pedalı Denetleyicisi Dövme Güzellik Kalıcı Malzemeleri Dövme Makinesi Kullanımı için Akıllı Ayak Anahtarı(Mavi)

Kablosuz Dövme Ayak Pedalı Denetleyicisi Dövme Güzellik Kalıcı Malzemeleri Dövme Makinesi Kullanımı için Akıllı Ayak Anahtarı(Mavi)

₺ 68.40

İşlenmemiş
mevcut

​【DAYANIKLI ve sağlam】 Pedal fişi, sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Dövme Ayak Pedalı, dövme endüstrisine yardımcı olacak önemli anahtarlar ve dövmeler için harika bir araçtır. ​【DAYANIKLI ve sağlam】 Pedal fişi, sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Dövme Ayak Pedalı, dövme endüstrisine yardımcı olacak önemli anahtarlar ve dövmeler için harika bir araçtır. 【KABLOSUZ tasarım】 Yerden tasarruf etmek için kablolara ve geleneksel ayak anahtarlarına gerek yoktur.Bu ayak pedalı çoğu dövme güç kaynağı için uygundur.Daha kolay çalışabilirsiniz ve kaliteli ekipman kalıcı demektir!. 【KULLANIMI KOLAY】 Dövme Ayak Pedalının kullanımı kolaydır, pedal güç portunu takın, ayak anahtarını açın, ardından dövme makineniz çalışacaktır ve kullanım çok hantal olmayacaktır. 【UYGULA】Dövme sanatçılarının önemli aksesuarları, uzun çalışma saatleri nedeniyle yorgun hissetmeden dövme makinesini daha iyi kontrol etmelerine yardımcı olur.Bu ayak pedalı çoğu dövme güç kaynağı için uygundur. 【GARANTİ】 Aldığınız Dövme Ayak Pedalından memnun değilseniz, istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.Size anında cevap vereceğiz ve sorununuzu çözmenize yardımcı olacağız.Özellikler : 【Dayanıklı ve sağlam】 Pedal fişi, sağlam ve dayanıklı olan yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır.Dövme Ayak Pedalı, dövme endüstrisine yardımcı olacak önemli anahtarlar ve dövmeler için harika bir araçtır. 【KABLOSUZ tasarım】 Yerden tasarruf etmek için kablolara ve geleneksel ayak anahtarlarına gerek yoktur.Bu ayak pedalı çoğu dövme güç kaynağı için uygundur.Daha kolay çalışabilirsiniz ve kaliteli ekipman kalıcı demektir! 【KULLANIMI KOLAY】 Dövme Ayak Pedalının kullanımı kolaydır, pedal güç portunu takın, ayak anahtarını açın, ardından dövme makineniz çalışacaktır ve kullanım çok hantal olmayacaktır. 【UYGULA】Dövme sanatçılarının önemli aksesuarları, uzun çalışma saatleri nedeniyle yorgun hissetmeden dövme makinesini daha iyi kontrol etmelerine yardımcı olur.Bu ayak pedalı çoğu dövme güç kaynağı için uygundur. 【GARANTİ】 Aldığınız Dövme Ayak Pedalından memnun değilseniz, istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.Size anında cevap vereceğiz ve sorununuzu çözmenize yardımcı olacağız.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Dövme Ayak Pedalı Isteğe bağlı Renkler : Altın, Mavi, Kırmızı Fiş Çapı : Yaklaşık. 6.35 mm / 0.25 in Paket listesi : 1 * kablosuz Ayak Pedalı.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde