.

.

Şampuan şişe rafı, ayarlanabilir Duvar Asılı Depolama duş jeli şişe rafı Yumruk Ücretsiz Taşınabilir Ev Ofis için(Beyaz)

Şampuan şişe rafı, ayarlanabilir Duvar Asılı Depolama duş jeli şişe rafı Yumruk Ücretsiz Taşınabilir Ev Ofis için(Beyaz)

₺ 214.20

İşlenmemiş
mevcut

Firma : Güçlü yük taşıyan, ve su geçirmez, dayanıklı ve sıkı, ve kolayca düşmek olmaz.Geniş Kullanım Alanı : Her iki tarafta görünmez kancalar, küçük nesneler asılabilir, güçlü uygulanabilirlik.Punch ücretsiz : Olmayan işaretleme çıkartmalar, güçlü yapışma, hiçbir tutkal, ayarlanabilir tasarım, büyük ve küçük şişeler için uygundur.Ayarlanabilir : Presleme etkisini etkilemeden kapağı sökmeden serbest ayar.Taşınabilir : Basit ve kullanımı kolay, küçük boyutlu, yer kaplamaz ve depolama için uygundur.Özellik : 1. Firma : Güçlü yük taşıyan, ve su geçirmez, dayanıklı ve sıkı, ve kolayca düşmek olmaz.2. Punch ücretsiz : Olmayan işaretleme çıkartmalar, güçlü yapışma, hiçbir tutkal, ayarlanabilir tasarım, büyük ve küçük şişeler için uygundur.3. Geniş Kullanım Alanı : Her iki tarafta görünmez kancalar, küçük nesneler asılabilir, güçlü uygulanabilirlik.4. Ayarlanabilir : Presleme etkisini etkilemeden kapağı sökmeden serbest ayar.5. Taşınabilir : Basit ve kullanımı kolay, küçük boyutlu, yer kaplamaz ve depolama için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Raf Malzeme : Plastik Şişeye uyum Boyut : Yaklaşık. 2.8-3.4 cm / 1.1-1.3 İşlev : Güçlü Taşıma Kapasitesi, Kullanışlı ve Pratik Paket Listesi : 1 x Depolama Rafı1 x İşaretsiz Etiket.

Detaylar

Item Type:
Shelf
Material:
Plastic
Adapt to Bottle Size:
Approx. 2.8-3.4cm  / 1.1-1.3in
Function:
Strong Bearing Capacity, Convenient and Practical
Package List:
1 x Storage Shelf :
1 x Non Marking Sticker :

Benzer ürünler kategorisinde