.

.

BWWNBY LED güneş döken ışık, güneş Enerjili şarj edilebilir garaj döken çalışma Worksman ışık bahçe açık kapalı güvenlik sera

BWWNBY LED güneş döken ışık, güneş Enerjili şarj edilebilir garaj döken çalışma Worksman ışık bahçe açık kapalı güvenlik sera

₺ 71.97

İşlenmemiş
mevcut

Işıkların gölgeli alanlara yerleştirilmesine izin veren ayrı bir güneş paneli ile güçlendirilmiştir.LED ışıkları, gün boyunca tamamen şarj olduktan sonra gece yaklaşık 6-8 saat boyunca parlamaya devam edebilir.Güneş enerjili duvar lambası da duvara monte edilebilir, bu da size geceleri bahçenizin iyi bir görünümünü ve güvenliğini sağlar.Işık kaynağı kontrol anahtarı, ışığı bir kez çekin, ışığı tekrar çekin, çok renkli dekorasyon, güzel ve cömert.Bir güneş piline bağlı bir DC güç kablosu, cihazları eşleştirmek için çeşitli ortak fişlere bağlanabilir.Işıkların gölgeli alanlara yerleştirilmesine izin veren ayrı bir güneş paneli ile güçlendirilen LED ışıklar, gün boyunca tam olarak şarj edildikten sonra gece yaklaşık 6-8 saat boyunca parlamaya devam edebilir Güneş enerjili duvar lambası da duvara monte edilebilir, bu da size iyi bir görünüm verir ve geceleri bahçenizin güvenliği.Işık kaynağı kontrol anahtarı, ışığı bir kez çekin, ışığı tekrar çekin, çok renkli dekorasyon, güzel ve cömert.Bir güneş piline bağlı bir DC güç kablosu, cihazları eşleştirmek için çeşitli ortak fişlere bağlanabilir.

Detaylar

Material:
ABS
Size:
220*64*44mm
Light power:
0.3W
Voltage:
3.6V
Working waterproof rating:
IP55
Light Source:
LED
Light Color:
white
Light source irradiation range:
3-5 meters
Working principle:
by solar panels into electricity, day by solar panels into electricity stored in rechargeable batteries, when the night falls, (you can also use hand blocking solar panels, thus enter the night mode type), When the solar panel can no longer charge the battery, the light automatically lights up. The lamps and lanterns is suitable for the courtyard, grass, such as outdoor sunny places of use, no wiring or the other to connect power, no installation, directly inserted in the lawn or suspended above to the right place, automatic charging during the day, the light automatically at night.
Package Included:
1 x Solar panel :
2 x LED Lights :
Notes:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :

Benzer ürünler kategorisinde