.

.

SFFZY Kilitlenebilir Güvenli Posta Mektup Posta Kutusu Vintage Paslanmaz Çelik Metal Posta Kutusu Bahçe Süs Retro Duvara Monte

SFFZY Kilitlenebilir Güvenli Posta Mektup Posta Kutusu Vintage Paslanmaz Çelik Metal Posta Kutusu Bahçe Süs Retro Duvara Monte

₺ 540.93

İşlenmemiş
mevcut

Boyut (Uxgxy) : 33.5*13.2*35.7 cm.Posta kutusu zarif ve çağdaş bir tasarıma sahiptir.Demir sac malzemeden yapılmış, dayanıklı ve sağlam.Çok uzun bir süre için kullanılabilir.Zarfları, dergileri, gazeteleri ve daha fazlasını saklamak için uygun kapasite.Bu posta kutusu, önemli postalarınızın imha edilmesini, çalınmasını veya değiştirilmesini önlemeye yardımcı olur.Boyut (Uxgxy) : 33.5*13.2*35.7 cm.Posta kutusu zarif ve çağdaş bir tasarıma sahiptir.Demir sac malzemeden yapılmış, dayanıklı ve sağlam.Çok uzun bir süre için kullanılabilir.Zarfları, dergileri, gazeteleri ve daha fazlasını saklamak için uygun kapasite.Bu posta kutusu, önemli postalarınızın imha edilmesini, çalınmasını veya değiştirilmesini önlemeye yardımcı olur.Şartname : Malzeme : Demir sac Ürün özellikleri : 33.5*13.2*35.7 cm Ürün kullanımı : büyük alışveriş merkezleri, emlak mülkleri, oteller, fabrikalar ve işletmeler, hastaneler, okullar, turistik alanlar ve diğer halka açık yerler.Ürün süreci : elektrostatik püskürtme.Paket içeriği : 1 x posta Kutusun Otlar : 1. Sadece ana ürünleri satmak, diğer ürünleri değil.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız!.

Detaylar

Material:
Iron sheet
Product specifications:
33.5*13.2*35.7cm
Product use:
major shopping malls, real estate properties, hotels, factories and enterprises, hospitals, schools, tourist areas and other public places.
Product process:
electrostatic spraying.
Package Includes:
1 x Mailbox :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1- 3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Benzer ürünler kategorisinde