.

.

Posta Kutuları Mektup Kutuları Mektup Kutusu Modern Konut Açık Posta Kutusu Duvara Monte Kilit Harici Posta Kutusu Ev Dekorasyon

Posta Kutuları Mektup Kutuları Mektup Kutusu Modern Konut Açık Posta Kutusu Duvara Monte Kilit Harici Posta Kutusu Ev Dekorasyon

₺ 291.90

İşlenmemiş
mevcut

Function Fonksiyon : Yağmuru önleyebilen ve duvara asılabilen posta kutusu ve gazete kutusu. ♦ Duvara monte posta kutuları toz boya ile kaplanmıştır ve pas önleyici özelliklere sahiptir, Ayrıca daireler ve daireler için idealdir.Uygulama : villa, açık, okul, topluluk, ev.Parsel posta kutusunun kullanımı kolaydır, hava koşullarına dayanıklıdır ve küçük evler ve daireler için uygundur.İpucu : Ürünün teslim süresi 10-15 gündür.Ürün bir posta kutusudur ve diğer öğelere dahil değildir.Bu resim sadece referans içindir.Özellik : 1. Kaplamalı yüzey, korozyon direnci, pas ve hava koşullarına dayanıklı dayanıklı alüminyum2.Kapağı çekin ve kolay kullanım için kapıyı açın3.Güvenlik için kilitler ve anahtarlar4. Kolay kurulum; sıkıca duvara monte, kapı veya garage Product adı : Email Color : kamera, ışık ve görüntü Ayarları tarafından etkilenen siyah, pirinç, red Specification : 41 x 29 x 13 / 1 x 11.4 x 5.2 inch Package İçeriği : -1, posta kutusu-2 buttonsİmages bazı renk farklılıkları neden olur, ve ürün renginin daha iyi olması, Başlıca ürünleri göre aslında alınan döken olabilir.Tüm boyutlar elle ölçülür ve 1-3 cm hata olabilir.Ürün çekim sahne içermez, ve gerçek alınan ürünler ana olanlar.Eğer ürün içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, size hizmet vermekten mutluluk duyarız.Lütfen ürün açıklamasını okuyun ve mutlu bir alışveriş diliyorum!.

Detaylar

41 x 29 x 13m / 16.2 x 11.4 x 5.2inch :
Package Contents:
-1 mailbox :
-2 buttons :
Images affected by camera equipment, lighting and display Settings will result in some color differences, and the product color will be better, mainly according to the products actually received. :
All dimensions are measured by hand, and there may be an error of 1-3cm. The product does not include shooting props, and the actual received products are the main ones. :
If you have any questions about the product content, please feel free to contact us and we will be happy to serve you. Please read the product description and wish you a happy shopping! :

Benzer ürünler kategorisinde