.

.

Dikiş Makinesi Besleme Dişleri Süper Aksesuarlar Endüstriyel Dikiş Makinesi

Dikiş Makinesi Besleme Dişleri Süper Aksesuarlar Endüstriyel Dikiş Makinesi

₺ 85.20

İşlenmemiş
mevcut

Jukı/Brother/Zoje vb.Gibi çeşitli markaların çoğu endüstriyel dikiş makinesi serisi için geçerlidir.5 Diş ile, kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı çok pratik bir şekilde karşılayabilir.Birçok profesyonel dikiş işlemine yardımcı olun, böylece verimliliği büyük ölçüde artırın.Kurulumu kolay ve kullanımı kolay, zamandan tasarruf etmek için kurulumu çok hızlı bir şekilde tamamlayın.Yüksek kaliteli demir malzemeler kullanarak, anti‑pas, pratik ve dayanıklı.Özellik : 1. Yüksek kaliteli demir malzemeler kullanarak, anti-pas, pratik ve dayanıklı2. Kurulumu kolay ve kullanımı kolay, zamandan tasarruf etmek için kurulumu çok hızlı bir şekilde tamamlayın.3. Birçok profesyonel dikiş işlemine yardımcı olun, böylece verimliliği büyük ölçüde artırın4. Jukı/Brother/Zoje vb.Gibi çeşitli markaların çoğu endüstriyel dikiş makinesi serisi için geçerlidir.5. 5 diş ile, kullanım ve değiştirme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, çok pratiközelleştirme : Öğe Türü : Dikiş Makinesi Besleme dişmodel : E tipi (ince dişler çift sıralı dişler) Fonksiyon : Bilgisayarlı düz dikiş makinesinin iğne plakası aksesuarları.Dişleri besleyen ince dişli çift sıralı dişler kullanıldığında, esas olarak kumaşı baskı ayağı plakasıyla "ısırmak" için çift sıralı uzun dişlere bağlıdır.Baskı ayağı plakasının şekli ve besleme dişlerinin oturması sayesinde, Çeşitli kavisli veya ark dikişlerinin dikilmesi esnek ve kullanışlı olacaktır.Paket listesi : 5 x Dikiş Makinesi Besleme dişnot : FDM düz dikiş makinesi ve FDM bilgisayar düz dikiş makinesi için uygun değildir!Sıradan düz dikiş makineleri ve sıradan bilgisayar düz dikiş makineleri için kullanılır.

Detaylar

Item Type:
Sewing Machine Feed Teeth
Model:
E type (fine teeth double row teeth)
Function:
Needle plate accessories of computerized flat sewing machine. When using fine-tooth double-row teeth feeding teeth, it mainly depends on the double-row long teeth to bite the fabric with the presser foot plate. Through the shape of the presser foot plate and the fit of the feeding teeth, The sewing of various curved or arc seams will be flexible and convenient.
Package List:
5 x Sewing Machine Feed Teeth :
for FDM flat sewing machine and for FDM computer flat sewing machine are not suitable!It is used for ordinary flat sewing machines and ordinary computer flat sewing machines. :

Benzer ürünler kategorisinde