.

.

KTZAJO Güvenilir Yedek parça ıçin ILIFE V5S V3S V3 V5 Pro Robot Vakum Temizleme (4 Yan Fırça + 2 Filtre + 2 Paspas Pedi)

KTZAJO Güvenilir Yedek parça ıçin ILIFE V5S V3S V3 V5 Pro Robot Vakum Temizleme (4 Yan Fırça + 2 Filtre + 2 Paspas Pedi)

₺ 85.20

İşlenmemiş
mevcut

Uyumluluk-yedek parçalar İLİFE V3 V3s pro V5 V5s pro Robotik Elektrikli Süpürge için uygundur.Dayanıklı naylondan yapılmış ILIFE parçaları için fırçalar + yüksek hassasiyetli filtre, köşelerdeki ve kenarlardaki kir tozunu ve çöpleri temizleyebilir, ev işlerini kolayca temizleyebilir zemini temiz tutun.Mikrofiber malzemeden yapılmış, paspas pedleri makinede yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir.Rutin bakımın bir parçası olarak çıkarılması ve değiştirilmesi kolaydır, Alet gerektirmez.Kullanım sıklığınıza bağlı olarak sarf malzemesi ikmal kitini her 2-3 ayda bir değiştirerek ilife'nizi en yüksek performansta çalışmaya devam ettirin.Yan Fırça Hepa Filtre Mikrofiber Paspas Bezleri Yedek Parçaları için İLİFE V3s V5 V5s V5s pro Robotik Süpürge Brushes How yapmak yerine İLİFE V3 V3s V5 V5s filtre : 1. Çöp kutusunu çıkar.2. Çöp kutusundaki filtreyi çıkarın ve atın.3. Çöp kutusuna yeni bir filtre yerleştirin.4. Çöp kutusunu robotun üstündeki yuvasına geri koyun.ILIFE V3s V5 V5s V5s yan fırçanızı nasıl değiştirirsiniz : 1. Yan fırçayı bozuk para veya küçük bir tornavidayla gevşetin.2. Yan fırçayı çıkarın, yan fırçayı ve fırça direğini temizleyin ve yan fırçayı yeniden takın.Kapsamlı bir temizlik için strongly Microfiber malzeme paspas ped emmek kolayca sert zemin üzerindeki kirleri, su tüketimi en aza indirmek.İpuçları ve Beceriler : 1. Yedek parçaları her 2 ~ 3 ayda bir değiştirin (kullanım sıklığına bağlı olarak).2. Yan fırçalar nakliye nedeniyle bükülmüşse, lütfen bir süre ılık suyla ıslatarak kurtarın.Paket içeriği : 4 x Yan Fırçalar2 x Filtreler2 x Mikrofiber Paspas Bezleri.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde