.

.

BAOIWEI Yüksek Dereceli Geniş Omuz Ahşap Elbise Askıları - Katı Ahşap Elbise Askısı Elbise, Ceket, Ağır Elbise Askıları (C)

BAOIWEI Yüksek Dereceli Geniş Omuz Ahşap Elbise Askıları - Katı Ahşap Elbise Askısı Elbise, Ceket, Ağır Elbise Askıları (C)

₺ 227.10

İşlenmemiş
mevcut

◆ Geniş omuzlu ahşap elbise askıları, düşmesi kolay değil.Basit vintage tasarım stili.Boyut (yaklaşık) : 45x6x24cm. ◆ Erkek ve kadın takım elbise, rüzgar ceketi, aşağı ceket ve benzeri asmak için kullanılabilir. Clothing Giyim mağazaları, oteller, evler için uygundur, Alanı en üst düzeye çıkarır, organizasyonu basitleştirir.Malzeme : Ahşap. ♦ Masif ahşap konstrüksiyonla, sıradan serbest ahşap askıdan çok daha dayanıklı ve güçlüdür. hang Bu askı, zahmetsizce dönen 360 derece dönebilen bir kancaya sahiptir, askıları herhangi bir açıdan asmanıza izin verir.Krom kaplama kanca ayrıca elbise askısının ömrünü uzatır.Özellikleri : Geniş omuz ahşap elbise askıları, düşmek kolay değil.Erkek ve kadın takım elbise, rüzgar ceketi, aşağı ceket ve benzeri asmak için kullanılabilir.Giyim mağazaları, oteller, evler için uygundur.Alanı en üst düzeye çıkarın, organizasyonu basitleştirin.Basit vintage tasarım stili.Uyarı : Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle farklı monitör ve ışık effect Please izin 1-3 cm sapma nedeniyle manuel measurement Specification : Malzeme : ahşapboyutu(yaklaşık) : 45x6x24 cmpaket dahil : 1x Askı.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde