.

.

Birçok Fasulye Köpek Eğitim Yaka,Şarj Edilebilir Köpek Şok Yaka ile Uzaktan için Küçük Orta Büyük,100 % Su Geçirmez Eğitim Yaka.

Birçok Fasulye Köpek Eğitim Yaka,Şarj Edilebilir Köpek Şok Yaka ile Uzaktan için Küçük Orta Büyük,100 % Su Geçirmez Eğitim Yaka.

₺ 89.97

İşlenmemiş
mevcut

【3 Pratik Eğitim Modu】 Köpek Eğitim Tasması-Köpek Şok Tasması , Bip Sesi, Titreşim ve Şok, %100 Su Geçirmez Eğitim Tasması, 500 metreye kadar Uzaktan Menzil, 0-99 Şok Seviyesi Köpek Eğitim Seti. 【0 ~ 5 Ayarlanabilir ve Verimli Seviye】 - Ürünümüzdeki titreşim ve şok seviyesi, seviyeleri ayarlamak için zaman alıcı olan diğer ürünlerden farklıdır.Ayarlanabilir 5 seviyeli ürün, şüphesiz yüksek verimliliktedir ve çeşitli durumlarda antrenmanınızın yoğunluğunu kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirir. 【Ipx7 Su Geçirmez ve Kullanımı Kolay】 -Alıcı suya dayanıklıdır ve uzaktan kumanda yağmur geçirmezdir, bu nedenle köpeğinizin yüzdüğünden veya onunla şiddetli yağmurda olduğunuzdan korkmazsınız.Dahası, o kadar basit ve kullanımı kolaydır ki, uzaktan kumandaya bakmadan çalıştırabilirsiniz. 【Şarj edilebilir ve Uzun Pil Ömrü】 -2 saatlik tam şarjdan sonra, alıcı yaklaşık 7 gün bekleme süresi sürebilir ve uzaktan kumanda işlem yapılmadan yaklaşık 30 gün bekleme süresi sürebilir, ancak ne sıklıkta kullandığınıza bağlıdır. 【Note】 Salgın durumun etkisi nedeniyle, satış sonrası malları iade etmeyeceğiz.Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz!Doğum döngüsü yaklaşık 20 gündür ve salgın tarafından biraz geciktirilir.Ürün Özellikleri : 1. Şarj edilebilir ve Uzun Bekleme Süresi : Hem uzaktan kumanda hem de alıcı USB kablosuyla şarj edilebilir.Uzaktan kumanda 30 güne kadar ve alıcı 2 saatlik şarjdan sonra 7 güne kadar bekleme süresi. 2. Ipx7 Su Geçirmez Alıcı ve Yağmur Geçirmez Uzaktan Kumanda : Uzaktan kumanda yapamazken alıcı su altına konabilir, sadece yağmur geçirmezdir. 3. Üç Pratik Eğitim Modu : Bip/Titreşim / Şok. 4. Verimli ve Ayarlanabilir Seviyeler : Titreşim ve şok modu seviyesini 0 ~ 5 arasında ayarlayabilirsiniz. Bip sesi seviyesi ayarlanamaz. 5. Büyük Uzaktan Menzil : Köpeğinizi kapalı veya açık havada eğitmekten çekinmeyin, herhangi bir engel olmadan 1640ft'ye kadar uzaktan menzildir.İpuçları : 1. Tasmayı köpeğin üzerinde günde 10 saatten fazla bırakmaktan kaçının. 2. Şok modunu kullanmadan önce, önce evcil hayvanınıza bip sesi ve titreşimi deneyin ve eğitim yoğunluğunun çok fazla olmadığından emin olarak köpeğin tepkisini gözlemleyin. 3. Su altına koymadan önce alıcının şarj portunu sıkıca kapattığınızdan emin olun. 4. Düğmeye bastığınızda alıcı yanıt vermezse bekleme süresine geçebilir.Alıcının ışığı yanana kadar düğmeye basmaya devam edebilirsiniz. 5. Lütfen bu köpek eğitim tasmasını çalıştırmadan önce kullanım kılavuzunu iyice okuyun.Paket içeriği : 1 x alıcı 1 x uzaktan kumanda 1 x naylon kemer 1 x kullanım kılavuzu 1 x USB şarj kablosu 1 X test ampulü.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde