.

.

Emzik Zinciri, Bebek Emzik Zinciri, Cilt Dostu Emzikler için 4 Adet Diş çıkartma oyuncakları Dişlikleri Biberonlar (Stil 2)

Emzik Zinciri, Bebek Emzik Zinciri, Cilt Dostu Emzikler için 4 Adet Diş çıkartma oyuncakları Dişlikleri Biberonlar (Stil 2)

₺ 56.40

İşlenmemiş
mevcut

4 adet emzik klipsi mevcuttur, 4 farklı renk, benzersiz tasarım tüm kıyafet stilleriyle eşleşebilir ve bebeğin emziği kaybolmaz.Her kayışın bir ucunda emziği sabitlemek, emziğin yere düşmesini önlemek ve erişimi kolaylaştırmak için kullanılan bir halka vardır.Diğer ucunda yerleşik sıkma sistemine sahip metal klips.Takılması ve çıkarılması kolaydır, giysilere zarar vermez.Cilt dostu örme ip ve metal klipsden oluşur, toksik değildir ve lateks içermez, bebekler için güvenlidir.Çok fonksiyonlu, hemen hemen her türlü emzik, diş çıkarma oyuncakları, diş kaşıyıcılar ve biberonlar için uygundur.Hafif, taşıması kolay, farklı vesilelerle kullanılabilir.Özellik : 1. Cilt dostu örme ip ve metal klipsden oluşur, toksik değildir ve lateks içermez, bebekler için güvenlidir.2. 4 adet emzik klipsi mevcuttur, 4 farklı renk, benzersiz tasarım tüm kıyafet stilleriyle eşleşebilir ve bebeğin emziği kaybolmaz.3. Her kayışın bir ucunda emziği sabitlemek, emziğin yere düşmesini önlemek ve erişimi kolaylaştırmak için kullanılan bir halka vardır.4. Diğer ucunda yerleşik sıkma sistemine sahip metal klips.Takılması ve çıkarılması kolaydır, giysilere zarar vermez.5. Çok fonksiyonlu, hemen hemen her türlü emzik, diş çıkarma oyuncakları, diş kaşıyıcılar ve biberonlar için uygundur.Hafif, taşıması kolay, farklı vesilelerle kullanılabilir.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Emzik zincirimalzeme : Örgü Kumaş + Demir Nikel kaplamaboyutu : Tekuzunluk : Yaklaşık. 29cm / 11.4 Uygulanamaz İnsanlar : Bebekler Paket Listesi : 4 x Emzik zinciri Not : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pacifier Chain
Material:
Knitting Cloth + Iron Nickel Plated
Size:
Single Length
Applicable People:
Infants  
Package List:
4 x Pacifier Chain :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler kategorisinde