.

.

Altında Deniz Deniz Hayvan duvar çıkartmaları, Okyanus Yunus 3D Zemin Duvar Çıkartmaları, sualtı Deniz Yaşamı DIY Duvar Dekor

Altında Deniz Deniz Hayvan duvar çıkartmaları, Okyanus Yunus 3D Zemin Duvar Çıkartmaları, sualtı Deniz Yaşamı DIY Duvar Dekor

₺ 38.97

İşlenmemiş
mevcut

Deniz Yaşamı Duvar Çıkartmalarımız çıkarılabilir kendinden yapışkanlı pvc malzemedir, yapışması ve soyulması kolaydır, çıkarılabilir ve su geçirmezdir, renk neredeyse solmaz, sadece büyük hayal gücünüzle DIY yapmanız gerekir!.Kendinden yapışkanlı, sadece pürüzsüz, düz, kuru ve tozsuz bir alana yapıştırın. tools.No yapışkan kalıntı ve duvar boyalarına zarar verme konusunda endişelenmenize gerek yok.Bu Deniz Altı Duvar Çıkartmaları, çocuk yatak odasını, oturma odasını süslemek için uygundur ve ayrıca kapılar, pencereler, dolap dekorasyonu için mükemmeldir.Kusurlu duvar için iyi bir ortak, duvarın hasarlı kısmını örtün.Her çocuk denizde merakla doludur.Oynamak beynimizin en sevdiği öğrenme şeklidir.Bu Deniz Yaşamı duvar sanatı çıkartmaları sadece harika bir eğitim aracı değil, aynı zamanda odanızı dekore etmenin eğlenceli bir yoludur.Duvar çıkartmaları x 1, Bitmiş boyutu : 88 cm/34.6 in x 69.5 cm/27.4 in, 2 yaprak küçük duvar çıkartmaları oluşur.Resim gösterildiği gibi boyutu bitirin veya istediğiniz gibi kendi ellerinizle yapabilirsiniz.Yaratıcı Deniz Yaşamı Duvar Çıkartmaları da bazı ilginç çıkartmalar içerir, herhangi bir kombinasyonu yapabilirsiniz.Şartname : Malzeme : Çevre Dostu premium PVC malzeme.Boyutu : resimde gösterildiği gibi çeşitli.Neden Karikatür Hayvan Çıkartmalarımızı seçmelisiniz? ✔ Çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir ✔ Sökülmesi, yapıştırılması ve süslenmesi kolaydır ✔ Eşya yüzeyine zarar vermez ✔ Uzun süreli veya geçici kullanım için çok uygundur ✔ İstediğiniz herhangi bir alanı güncelleyebilir Nasıl kullanılır? 1.Uygulamadan önce, yüzeyi dikkatlice temizleyin, yüzeyin kuru, pürüzsüz, tozsuz, su olmadığından emin olun. 2.Büyük hayal gücünüzle kendi ellerinizle yapın! 3.Çıkartmayı alt kağıttan alın ve beklenen konuma yapıştırın, yukarıdan aşağıya doğru gitmeniz önerilir; önce bir köşeyi yapıştırabilir ve ardından konumu belirledikten sonra yapıştırabilirsiniz. 4.Yapıştırma işlemi sırasında ortaya çıkan küçük kabarcıklar bir kazıyıcı ve diğer nesnelerle hafifçe düzeltilebilir.Sıcak Notlar 1.Yapıştırmadan önce duvar yüzeyini temizlemeli ve kuru tutmalısınız, bu da ürünün kullanım süresini uzatabilir, kenar deformasyonunu ve düşmesini önleyebilir. 2.Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi.Stilin resimde gösterildiği gibi aynı olduğunu garanti ediyoruz.Hizmetimiz : Size birinci sınıf ürünler sunmak için elimizden geleni yapacağız.Memnuniyetiniz bizim için en büyük onaydır.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Biz 24 saat içinde sizin için onlara cevap için elimizden geleni yapacağız ve sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Detaylar

Material:
Eco-friendly premium PVC material.
Size:
Assorted as shown in the picture.
Why choose our Cartoon Animals Stickers? :
▶ Removable and reusable :
▶ Easy to detach, glue and decorate :
▶ It won't damage the items surface :
▶ Very suitable for long-term or temporary use :
▶ Can update any space the place you want :
How to Use? :
1.Before your application, clean the surface carefully, make sure the surface is dry, smooth, no dust, no water on it. :
2.DIY it with your great deal of imagination! :
3.Pick up the sticker from the bottom paper and stick it to the expected position, it is recommended to go from top to bottom; you can stick one corner first, and then stick it after determining the position. :
4.The small bubbles that appear during the pasting process can be gently smoothed with a scraper and other items. :
Warm Notes :
1.You should clean up the wall surface and keep it dry before you stick it, which can prolong the product’s usage period, prevent it edge warping and falling off. :
2.Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect. We guarantee the style is the same as shown in the picture. :
Our service:
We will do our best to provide you with premium products. Your satisfaction is the greatest affirmation to us. If you have any questions, please feel free to contact us. We will try our best to answer them for you within 24 hours and try our best to solve your problem. :

Benzer ürünler kategorisinde