.

.

ZYXRGS Kediler Tırmanma Çerçeve Büyük Kediler Çöp Ağacı Sisal Oyuncak Çöp Kediler Atlama Platformu Tırmalama Tırmanma Raf (Renk:

ZYXRGS Kediler Tırmanma Çerçeve Büyük Kediler Çöp Ağacı Sisal Oyuncak Çöp Kediler Atlama Platformu Tırmalama Tırmanma Raf (Renk:

₺ 2821.44

İşlenmemiş
mevcut

1. Sisal halat sarma, kalınlaşmış destek,herhangi bir sarsıntıdan kaçının, Sevimli bebekleri asmak ilgi uyandırır. 2. Üstün malzemeler iyi kalite, istikrar ve güvenlik sağlar. 3.Rahat uyumak için gizli ağaç deliği, Kediler için eğlence alanı sunar. 4. Kuzu yünü, bu kedi kulesini yumuşak ve kullanımı rahat hale getirir. 5. Kedilerin farklı taleplerini karşılamak,Kedilerin pençelerini öğütmek, tırmanmak, yalan söylemek. 1. Sisal halat sarma, kalınlaşmış destek,herhangi bir sarsıntıdan kaçının, Sevimli bebekleri asmak ilgi uyandırır.2. Üstün malzemeler iyi kalite, istikrar ve güvenlik sağlar.3.Rahat uyumak için gizli ağaç deliği, Kediler için eğlence alanı sunar.4. Kuzu yünü, bu kedi kulesini yumuşak ve kullanımı rahat hale getirir.5. Kedilerin farklı taleplerini karşılamak,Kedilerin pençelerini öğütmek, tırmanmak, yalan söylemek.Özellikler : Malzeme : Ahşap Kılıç Halat Paket içeriği : 1 x Kediler Tırmanmaya Ağaçları Not : Işık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey.ölçüm izin hatası + / - 1-3 cm.Ölçüm izin hatası / - 1-3 cm.Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde