.

.

Far camı kapağı far camı Kapağı Ford Escape 2013 2014 2015 için Fit Araba far kapağı far camı Otomatik Kabuk Kapağı (Renk:

Far camı kapağı far camı Kapağı Ford Escape 2013 2014 2015 için Fit Araba far kapağı far camı Otomatik Kabuk Kapağı (Renk:

₺ 670.56

İşlenmemiş
mevcut

Yüksek kaliteli, üstün dayanıklılık.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Far camı kapağı, aracınızın farını temiz ve güvenli tutar.Aracınıza temiz ve canlandırılmış güncellenmiş bir görünüm verin!.kurulumu basit, kullanımı kolay, ekonomik ve pratik ve uygun maliyetlidir.Far lens kapağı yüksek kalitede yapılmıştır plastic.It zarif bir görünüme sahip, çok havalı görünüyor ve en iyi kaliteyi garanti ediyor.Özellikler : 1. 100 % marka yeni2. Far lens değiştirmek ve en aftermarket3 kabuğunda uygun. yüksek kaliteli plastik malzeme, çevre koruma, hafif, dayanıklı4. Şeffaf kabuk ışık emisyonunu etkilemez5. aracınızın farlarını hasar, toz ve sudan koruyun6. Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, sararmayı veya solmayı önlemek için anti-uv kaplama ile kaplanmıştır7. Zarif ve havalı görünüyor8. Sökülmesi ve takılması kolayözellikler : Uygulanabilir model : Ford Escape 2013 2014 2015 2016 için uygu Nmalzeme : polikarbonat(PC) plastikproje adı : lamba gölgearaç üzerine yerleştirilmiş : sol ön, sağ önrenk : şeffafnot : 1. satın almadan önce, arabanıza uyduğundan emin olun2.Belki biraz ithalat vergisi ödemeniz gerekir !3.Aracınız için geçerli olup olmadığından emin değilseniz, lütfen bize farlarınızın bir resmini gönderin.Aracınıza temiz ve düzenli bir görünüm verin!Solmuş veya sararmış lensleri olanlar için mükemmel!Far camı kapağı, aracınızın farını temiz ve güvenli tutar.Aracınıza temiz ve canlandırılmış güncellenmiş bir görünüm verin!.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde