.

.

Flowden Geliştirilmiş Çocuk Korumalı Kapı Kolu Kilidi(2'li Paket), Yeni Yürümeye Başlayan Çocukların Kapıları Açmasını Önler.

Flowden Geliştirilmiş Çocuk Korumalı Kapı Kolu Kilidi(2'li Paket), Yeni Yürümeye Başlayan Çocukların Kapıları Açmasını Önler.

₺ 217.50

İşlenmemiş
mevcut

【Yükseltilmiş Tasarım】 Kapı kolu kilidimiz iki kilitleme ile donatılmıştır mechanisms.It çocuğunuzun yetişkin gözetimi olmadan kapıyı açmasını daha iyi önleyebilir. 【Süper uyumlu】 Kapı kolu kilidimiz açılabilir veya kilitlenebilir veya down.It 180° dönebilen sap kilit kolu tasarımı ile hemen hemen tüm kapı seviyesi kolları için uyumludur. 【Dayanıklı ABS Malzeme】 Kapı kolu kilidimiz, çok daha dayanıklı olan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.Çocuklar tarafından kolayca kırılmaz veya çıkarılmaz, bu da çocuklarınıza güvenli bir alan sağlar. 【Kolay Kullanım】 Kilidi sadece bir tanesiyle zahmetsizce açıp kapatabilirsiniz hand.It bekleme modunu kontrol etmek için yan düğmeyi ekleyerek çocuklarınız tarafından kilitlenmenizi önler. 【Kurulumu Kolay】Ürünle birlikte verilen 3 M yapıştırıcı ile kapınıza yapışmanız yeterlidir backing.No alet gerekli, Delik açmaya gerek yok, sadece birkaç saniye sürüyor install.To kilidi çıkarın, 3 M etiketini ısıtmak için bir saç kurutma makinesi kullanın ve çıkarın easily.No kapıda kalan hasar veya iz.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde