.

.

1/16 Gözetleme Kulesi Modüler DIY Montaj Gözetleme Kulesi Modeli Yapı Taşı Çocuklarımızın Doğum Günü Hediyeleri Oyuncaklar (47

1/16 Gözetleme Kulesi Modüler DIY Montaj Gözetleme Kulesi Modeli Yapı Taşı Çocuklarımızın Doğum Günü Hediyeleri Oyuncaklar (47

₺ 150.27

İşlenmemiş
mevcut

【Yüksek Kalite】 Gözetleme kulesi modeli yüksek kaliteli ABS plastik malzemeden yapılmıştır, zarif detaylar ve yüksek kaliteli işçilik ile ince işçilik sağlar. 【Daha Fazla Eğlence Eklendi】 Gözetleme kuleleri, nöbetçilerin görünürlüğünü ve menzilini artırabilir ve görevli askerler için basit bir dinlenme yeri sağlayabilir. 【Yüksek Simülasyon】 Gözetleme kulesi, oyuncuların basit montaj, hatta boyama ve boyama yoluyla yüksek simülasyonlu mimari modeller elde etmelerini sağlar. 【Fine Workamsnhip】 The gözetleme kulesi oyuncu ince işçilik sağlamak, emin olun uzun hizmet ömrü, ve gerçekçilik ve özgünlük geliştirmek. 【Kurulumu Kolay】 Gözetleme kulesi modelinin kurulumu ve sökülmesi kolaydır, bu da sahne ekolojisinin tank tabanında mükemmel bir kombinasyonudur.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Gözetleme Kulesi modelmalzeme : ABS Plastikmodeli : a1001renk : Ahşap tahıl Renkölçek : 1/16 Boyutu : Yaklaşık. 53x19x19 cm / 20.9x7. 5x7. 5 Adet sayısı : 47 pcsuygulanabilir Yaş : 14+Fonksiyonlar : Duygu, görsel yetenek, entelektüel gelişim, el ve beyin geliştirmek, açgözlü, duyuları, el-göz koordinasyonu, diğer yetenekleri.Paket listesi : 1 x Gözetleme Kulesi Modeli Seti (47 adet) 1 x Montaj Kılavuzu Not : 1. Izin lütfen 13mm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Watchtower Model
Material:
ABS Plastic 
Model:
A1001
Color:
Wood grain color
Scale:
1/16
Size:
Approx. 53 x 19 x 19cm / 20.9 x 7.5 x 7.5in
Number of Pieces:
47 PCS
Applicable Age:
14+
Functions:
Emotion, visual ability, intellectual development, improve hand and brain, grasping, senses, hand-eye coordination, other abilities.
Package List:
1 x Set of Watchtower Model (47pcs)  :
1 x Assembly Manual  :
1. Please allow 13mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Benzer ürünler kategorisinde