.

.

Homyl Rollo Tamir Aksesuarları Stor Perde Kelepçe Debriyaj İnci Kolye için 28mm Tüp

Homyl Rollo Tamir Aksesuarları Stor Perde Kelepçe Debriyaj İnci Kolye için 28mm Tüp

₺ 44.97

İşlenmemiş
mevcut

* Parantezler üst, yan veya yüz sabitlenebilir. * Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, kullanımı dayanıklı. * Her set şunlardır : 1 Çift Silindir Gölge Debriyaj; 1 x Boncuk Zincir. * 28mm/1.10" tüp için uygundur. * Boncuk Zincir : Yaklaşık. 165 cm/64.96 inç uzunluğunda.Açıklama : - Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, kullanımı dayanıklı - Parantezler üst, yan veya yüz sabit olabilir-Boncuk Zinciri : Yaklaşık. 165 cm/64.96 inç uzun-Uygun için 28mm / 1.10" tüp - Her set şunlardır : 1 Çift Silindir Gölge Debriyaj; 1 x Boncuk Chain Specification : - Malzeme : ABS+POM - Boncuk Zincir Uzunluğu : Yaklaşık. 165 cm/64.96 inç - 28mm / 1.10" tüp için uygun - Renk : beyazpaket İçerir : 1 çift silindir gölge Kavrama1 Adet Boncuk Zinciri : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Işık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.Resimlerin renginde ve gerçek öğede hafif bir fark olabilir.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Detaylar

- Material:
ABS+POM
- Bead Chain Length:
Approx. 165cm/64.96 inches
- Suitable for 28mm/1.10 tube :
- Color:
White
Package Includes:
1 Pair Roller Shade Clutch :
1 Piece Bead Chain :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Benzer ürünler kategorisinde