.

.

Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi Elektrikli Manikür Seti Akrilik Tırnak Sökücü Elektrikli Tırnak Matkap Dosyalama Makinesi

Profesyonel Tırnak Matkap Makinesi Elektrikli Manikür Seti Akrilik Tırnak Sökücü Elektrikli Tırnak Matkap Dosyalama Makinesi

₺ 56.40

İşlenmemiş
mevcut

Taşınabilir ve Kompakt Tasarım : Yüksek kaliteli metalden yapılmış bu tırnak matkap makinesi, küçük ve hafif tasarım, kullanımı kolay ve her yere taşınabilir.Güçlü Fonksiyon : Profesyonel yüksek teknoloji ürünü hız yatağı ve motor, elektrikli dosyayı düşük ısı, düşük gürültü ve düşük titreşim yapar.Ücretsiz altı taşlama kafası : tırnakları zımparalamak, ölü cildi çıkarmak, manikür vb.Için uygundur.Yüksek hızlı 30000 rpm : Döner döner tabla hızı serbestçe ayarlayabilir, hız 30.000 rpm'ye ulaşabilir, tırnakları kolayca parlatabilir.DÜŞÜK GÜRÜLTÜ : Rahat tutuş için sessiz ve pürüzsüz, çok düşük titreşimli tasarımdır.Düzgün ve uzun süreli çalışma için düşük gürültü ve titreşim.Taşınabilir E-dosya, “salon kalitesinde tırnak kulübümüze katılmanıza” ve kendi manikürlerinizi yapmanıza, zamandan ve paradan tasarruf etmenize olanak tanıyan hepsi bir arada bir tırnak bakım cihazıdır.Fonksiyonel, çok yönlü ve kullanımı kolay, manikür, pedikür, akrilik, jel, ölü cilt, nasır ve cuticle.It hem tırnak bakımı gazileri hem de yeni başlayanlar için vazgeçilmez bir araçtır.1 1.2 kg Certificate : CE, Ro Hs certificate Configuration ayrıntıları 120 V 60 Hz 110 V (sadece referans için) Gerilim : 220 V-240 V, 50 Hz Color : (Avrupa, 220v) Gold Plug özellikleri : ABD, Avrupa, Avustralya, İngiliz Çin'de kullanılabilir 0-30000 rpm Tek boyutu : 24 × 20 × 9.5 cm Single Brüt ağırlık 15w Speed özellikler : Güç : : : : .Kontrol ana bilgisayarı x12.Otomatik Klip Kolu x13. 6 sopa taşlama kafası x14. Joystick braketi x15.Ayak anahtarı x16.İngilizce kullanım kılavuzu x1öneriler : 1. Tutamacı boşta çalıştırmayın, bir bur yüklemeniz gerekir.2. Uygun olmayan aksesuarlar kullanmayın.3. Güçlü çarpışma kesinlikle yasaktır, özellikle kolu ağız.4. Makineyi asla aşırı yüklemeyin.5.Taşlama kafası yavaş yavaş aşınacaktır.Şu anda, lütfen eski taşlama kafasını çıkarın ve yenisiyle değiştirin.6. Çocukların dokunamayacağı güvenli bir mesafe bırakın.7. Lütfen çevreyi temiz tutun.8. Ürüne uygun olmayan dış kuvvet ile baskı uygulamayın.9. Yanlışlıkla başlatmayı önleyin.10. Soketlerin voltaj voltlarının eşleştiğinden emin olun.11. Ürün çalıştırıldıktan sonra ellerinizle dokunmayın.12. Sudan ve ateşten uzak tutun.13. Ürünü banyoda kullanmayın.14. Kullanım sırasında gözlerinize toz ve kepek sıçramasını önlemek için gözlük kullanın.15. Güvenlik için kullanılmadığında gücü kapattığınızdan emin olunçok işlevli,Manikürün yanı sıra Çok işlevli,Manikür ve pedikürün yanı sıra,küçük deri eşyalarda,ahşap ve duvar oymacılığında,delme ve zımparalamada kullanılabilir.

Detaylar

Power:
15w
Speed:
0-30000 rpm (for reference only)
Voltage:
110V-120V 60Hz, 220V-240V, 50Hz
Color:
Gold
Plug specifications:
US, European, Australian, British (Europe, 220v can be used in mainland China)
Single size:
24 × 20 × 9.5cm
Single gross weight:
1.2kg
Certificate:
CE, RoHs certificate
Configuration details:
1.Control host x1 :
2.Auto Clip Handle x1 :
3.6 sticks grinding head x1 :
4. Joystick bracket x1 :
5.Foot switch x1 :
6.English instruction manual x1 :
Precautions:
1. Do not run the handle idly, you must install a bur. :
2. Do not use non-conforming accessories. :
3. Strong collision is strictly prohibited, especially the handle mouth. :
4. Never overload the machine. :
5.The grinding head will wear gradually. At this time, please remove the old grinding head and replace it with a new one. :
6. Keep a safe distance that children cannot touch. :
7. Please keep the environment clean. :
8. Do not put pressure on the product by improper external force. :
9. Prevent accidental startup. :
10. Make sure the voltage volts of the sockets match. :
11. After the product is started, do not touch it with your hands. :
12. Keep away from water and fire. :
13. Do not use the product in the bathroom. :
14. Use goggles to prevent dust and dander from being sprayed into your eyes during use. :
15. Be sure to turn off the power when not in use for safety :
Multifunction,Besides manicures Multifunction,Besides manicures and pedicures,can be used on small leather goods,wood and wall carving,punching and sanding :

Benzer ürünler kategorisinde