.

.

PC Malzeme Şeffaf Koruyucu Kılıf Çizilmeye dayanıklı Anti-toz Dayanıklı PC Kapak Kabuk Koruyucu 2 Adet Denetleyici PS5 Gamepad(Şeffaf)

PC Malzeme Şeffaf Koruyucu Kılıf Çizilmeye dayanıklı Anti-toz Dayanıklı PC Kapak Kabuk Koruyucu 2 Adet Denetleyici PS5 Gamepad(Şeffaf)

₺ 38.97

İşlenmemiş
mevcut

Benzersiz tasarım, koruyucu kapağı çıkarmadan tüm düğmelere ve kontrollere kolay erişim sağlar.SONY Playstation 5/ PS5 gamepad için uygun yüksek kaliteli şeffaf PC sert kabuk koruyucu kapak.Yumuşak, taşınabilir ve PC malzemeden yapılmış, denetleyiciyi iyi korur ve oyun oynamanın dokunma hissini bozmaz.Parlak görünümü, denetleyicinizin normalden daha yeni ve benzersiz görünmesini sağlar.Denetleyiciyi tozdan, çiziklerden ve günlük kullanım hasarlarından koruyun, satın aldığınız kadar yeni tutun.Özellik : 1. SONY Playstation 5/ PS5 gamepad için uygun yüksek kaliteli şeffaf PC sert kabuk koruyucu kapak.2. Denetleyiciyi tozdan, çiziklerden ve günlük kullanım hasarlarından koruyun, satın aldığınız kadar yeni tutun.3. Yumuşak, taşınabilir ve PC malzemeden yapılmış, denetleyiciyi iyi korur ve oyun oynamanın dokunma hissini bozmaz.4. Parlak görünümü, denetleyicinizin normalden daha yeni ve benzersiz görünmesini sağlar.5. Benzersiz tasarım, koruyucu kapağı çıkarmadan tüm düğmelere ve kontrollere kolay erişim sağlar.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Denetleyici Koruyucu KılıFmalzeme : Pcrenk : Şeffafağırlık : Yaklaşık. 140.0 g / 4.9 ozpaket Listesi : 2 x Koruyucu Kılıf Ön Tarafı2 x Koruyucu Kılıf Arka Tarafı.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde