.

.

753 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Kablosuz Bluetooth Kulaklık Stereo Binoral Kulaklık, Spor için Güç Göstergeli Kablosuz LED Ekran

753 Gerçek Kablosuz Kulaklık, Kablosuz Bluetooth Kulaklık Stereo Binoral Kulaklık, Spor için Güç Göstergeli Kablosuz LED Ekran

₺ 47.37

İşlenmemiş
mevcut

Güç göstergeli şarj bölmesi, kullanımı kolay olan güç seviyesini anında öğrenebilir.Dokunmatik tasarım bluetooth kulaklıklar, şık ve modaya uygun, daha mutlu hissetmenizi sağlar.Farklı senaryolarda kullanıma uygundur, tek tek veya aynı anda bir çift olarak kullanılabilir.Uzun vadeli pil ömrü, büyük pil kapasitesi ile, uzun bir süre için çalışabilir.Binaural stereo kulaklıklar, kullanmaya başlayın, iyi ses kalitesinin keyfini çıkarın.Özellik : 1. Güç göstergeli şarj bölmesi, kullanımı kolay olan güç seviyesini anında öğrenebilir. 2. Dokunmatik tasarım bluetooth kulaklıklar, şık ve modaya uygun, daha mutlu hissetmenizi sağlar. 3. Farklı senaryolarda kullanıma uygundur, tek tek veya aynı anda bir çift olarak kullanılabilir. 4. Uzun vadeli pil ömrü, büyük pil kapasitesi ile, uzun bir süre için çalışabilir. 5. Binaural stereo kulaklıklar, kullanmaya başlayın, iyi ses kalitesinin keyfini çıkarın.Şartname : Öğe Türü : kablosuz Bluetooth kulaklık Malzeme : ABS Şarj Bölmesi Pil Kapasitesi : 500 m Ah Kulaklık Pil Kapasitesi : 40 m Ah Pil Tipi : Lityum elektronik pil Bluetooth Frekans : 2.4 G İletim Mesafesi : Yaklaşık. 8 m / 26.2 ft Kulaklık Çalışma Süresi : 4-5 Saat Şarj Süresi Şarj Durumda : Yaklaşık 1 saat Kulaklık Şarj Süresi : Yaklaşık 1 Saat Nasıl Kullanılır : 1. Kulaklıklı mikrofon setini şarj bölmesinden kaldırın ve otomatik olarak 2'yi açın. Kulaklığı bölmeye yerleştirin, şarj moduna girin ve 3'ü otomatik olarak kapatın. Cep telefonunun veya diğer cihazların bluetooth ayarlarını açın, bluetooth'u arayın ve bağlantıya tıklayın Bluetooth.To hemen kullanın. 4. Şarj kablosunu şarj bölmesinin bir ucuna takın ve diğer ucunu şarj bölmesini şarj etmek için güç kaynağına bağlayın 5. Dokunmatik kontrol, açmak ve kapatmak için 5 saniye uzun basın Paket Listesi : 1 çift x kablosuz Bluetooth Kulaklık 1 x Şarj Çantası 1 x Şarj Kablosu Not : .

Detaylar

Item Type:
Wireless Bluetooth Earphones
Material:
ABS
Charging Compartment Battery Capacity:
500mAh
Headphone Battery Capacity:
40mAh
Battery Type:
Lithium Electronic Battery
Bluetooth Frequency:
2.4G
Transmission Distance:
Approx. 8m / 26.2ft
Earphone Working Time:
4-5 Hours
Charging Time of Charging Case:
About 1 hour
Headphone Charging Time:
About 1 Hour
How to Use:
1. Lift the headset from the charging compartment and automatically turn on :
2. Put the earphone into the compartment, enter the charging mode, and automatically shut down :
3. Open the bluetooth settings of the mobile phone or other devices, search for bluetooth and click on the link Bluetooth. To use immediately. :
4. Insert the charging cable into one end of the charging compartment and connect the other end to the power supply to charge the charging compartment :
5. Touch control, long press for 5 seconds to switch on and off :
Package List:
1Pair x Wireless Bluetooth Earphones :
1 x Charging Case :
1 x Charging Cable :
Note:

Benzer ürünler kategorisinde