.

.

10 Pairs Silikon Gözlük Kulak Sapları Tapınak İpuçları Kol Tutucu, Anti-Kayma Yuvarlak Konfor Gözlük Hizmetliler için Gözlük

10 Pairs Silikon Gözlük Kulak Sapları Tapınak İpuçları Kol Tutucu, Anti-Kayma Yuvarlak Konfor Gözlük Hizmetliler için Gözlük

₺ 8.64

İşlenmemiş
mevcut

Quality Yüksek Kaliteli Malzeme : %100 ekstra yumuşak silikon gözlük kılıfı, sararmaz ve sağlam olmaz, kulak tutamaklarını takmanızı sağlar. ♦ Renk ve ADET : Siyah, beyaz.10 çift süper değer paketi. her renk için 5 çift. light hafif ve Gizli : Saç/gözlük rengine daha yakın veya net bir eşleşme seçin.Hiçbir şey yokmuş gibi hissediyor ve görünüyor. applicability Yüksek uygulanabilirlik : hemen hemen her çift gözlük, okuma gözlüğü, güneş gözlüğü için uygundur. Anti Antı-slıp : Çok küçük ve hafiftirler.Küçük yuvarlak gözlük tapınak ipuçları ile.Yumuşak silikon size rahat bir kullanım deneyimi sunar.Yumuşak, esnek ve süper hafif olan kaliteli silikondan yapılmış, gözlük bacaklarının çoğuna uyuyor ve rahat giyiyor.Fonksiyon : hemen hemen her çift gözlük, okuma gözlüğü, güneş gözlüğü için uygundur Yumuşak silikon gözlük kılıfı tutucuları kaymaz bir rol oynar, kaymayı zorlaştırmadan gözlük takmanızı sağlar ve kulağınızı gözlüklerle daha rahat hale getirir.Kullanım ipuçları : Lütfen sıcak su ile 30 saniye ısıtın, gözlük bacaklarınıza koymak zorsa, gözlüklerinize koymak için el kremi gibi bir miktar yağlayıcı da kullanabilirsiniz.

Detaylar

Material:
silicone
Color:
black,white
Package contents:
5 Pairs silicone sleeve retainers(black) :
5 Pairs silicone sleeve retainers(white) :
ATTENTION:
It is suggested to change a new one about every 3 months to prevent bacterial breeding. :
Comfortble :
Come with 2 different colors. :
Simply slip a frame grip up each ear piece to a comfortable position on your ear. The resulting flexible tension will give a tight, comfortable fit. :
Very easy to clean,just use soap and water wash them. Leave it to dry naturally, or even assist the process with a hair dryer. :

Benzer ürünler kategorisinde