.

.

Mavi USB'li 2-3 / 8inch Güç Grometi, Masaüstü Gömme USB Grometi, 1 AC Çıkışlı Masa Grometi Çıkışı ve 2 USB Bağlantı Noktası 6.5

Mavi USB'li 2-3 / 8inch Güç Grometi, Masaüstü Gömme USB Grometi, 1 AC Çıkışlı Masa Grometi Çıkışı ve 2 USB Bağlantı Noktası 6.5

₺ 205.20

İşlenmemiş
mevcut

2-3/8" Standart Grommet Deliğine uyar : Masa yüzeyinde 2-3/8" delik açın veya masanızdaki mevcut kablo deliğini kullanabilirsiniz.O zaman güç grommetini içeri sokabilirsin, işte bu!.Değerlendirme : 125 V/12 A/60 Hz, Maksimum Çıkış : 1500 W, Güç Kablosu : 6.5 ft, USB Çıkışı : 5 V / 2.1 A. 1 AC Çıkışı ve 2 Şarj USB Bağlantı Noktası.Mavi USB'li klasik beyaz stil, USB bağlantı noktaları maksimum 2.1 A'yı destekler, aynı anda iki bağlantı noktası kullanırsanız, her bağlantı noktasında yalnızca 1 A bulunur.ETL Listelenen : ETL Sertifikası ile uyumlu, yüksek mukavemetli yanmaz ABS malzeme ve high-end katı kapasitör elektrik kısa devre cihazlarınız için tam koruma sağlamak, aşırı ısı, aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı gerilim.Müşteri Hizmetleri : Bu güç şeridi hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sizin için herhangi bir sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.Middleway mağazasına hoş geldiniz, profesyonel masaüstü güç şeridi ve güç Grommet ekipmanı sağlıyoruz, iş ve mobilya kullanımı için daha fazla ürün üretiliyor.Müşterilerimize hizmet vermekten ve daha fazla işbirliği için daha uygun fiyatlar sunmaktan çok memnunuz.USB'li bu gömme güç şeridi, güç sağlamak ve masanızı düzenli hale getirmek için olağanüstü bir tasarımdır (Kompakt ve Parlak). ♦ 1 AC Çıkışı ve 2 USB portu ile aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilirsiniz time.It genellikle masaüstüne ve kabine yüklenir.A. Şartname : USB Bağlantı Noktaları : 5 V/2.1 A. Gerilim : 125 V.Maksimum Akım : 12 A.Maksimum Çıkış : 1500 W.Güç kablosu : 6.5 ft. ◆ Çoklu koruma sistemleri, aşırı şarj, aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devreden korunmak için cihaz güvenliği sağlar.Mutfak yatak odası çalışma ofis otel yükleyebilirsiniz.Bununla beraber, güç bulmak için masanın altına gitmek zorunda kalmadan cihazınızı kolayca şarj edebilirsiniz.B.Kurulum detayı : 1. Bunun için bir delik açmadan önce yeterli alan olduğundan emin olun. 2. Yaklaşık 2-3/8" delik boyutunda bir delik açın. 3. Güç Grommetini deliğe yerleştirin ve dış halka ile kilitleyin. 4. Sıkıca vidalayın 5. Güç kaynağı ile bağlayın güç kablosu. 6. Bitir! * Mağazamızda birçok farklı ürün var, başka ihtiyaçlarınız varsa lütfen bunları almak için mağazamıza göz atın. * Veya diğer tercihli e-posta ile bize ilk anda lütfen, (ürün inceleme sayfası tarafından bazı sorular sorarsan seni bulamıyoruz, e-posta yoluyla irtibata geçiniz.) bilmek istediğin ürünlerimiz hakkında bazı sorular varsa.

Detaylar

USB Ports:
5V/2.1A.
Voltage:
125V.
Maximum Current:
12A.
Maximun Output:
1500W.
Power cord:
6.5ft.
◆ Multiple protection systems provide device safety for protection from over-charging, over-voltage, over-current, over-temperature and short circuiting. :
You can install it in the kitchen bedroom study office hotel. With it, you can charge your appliance easily without having to go to the bottom of the desk to find power. :
B. Install detail:
1. Make sure there is enough space before you cut a hole for it. :
2. Cut a hole size about 2-3/8 hole. :
3. Place the Power Grommet into the hole and lock with the outer ring. :
4. Screw it tight :
5. Connect power cord with power source. :
6. Finish! :
* Our store have many different kinds of products, if you have other needs please check out our store to get them. :
* If there are some questions about our products or you want to know other preferential please contact us by email at the first time, (we can not find you if you ask some questions by product review page, please contact by email). :

Benzer ürünler kategorisinde