.

.

RUNHUAYOU 6 Litre Mini Taşınabilir Araba Buzdolabı Masaüstü Küçük Buzdolabı Dondurucu Soğutucu Kozmetik Yiyecek ve İçecek Depolama

RUNHUAYOU 6 Litre Mini Taşınabilir Araba Buzdolabı Masaüstü Küçük Buzdolabı Dondurucu Soğutucu Kozmetik Yiyecek ve İçecek Depolama

₺ 218.70

İşlenmemiş
mevcut

≤ 6 L büyük kapasiteli, yiyecek, içecek, maske, cilt bakım ürünleri, anne sütü vb. Soğutabilir. ◆ Günlük temel ihtiyaçları karşılayabilecek soğutma ve ısı korumasını desteklemek için yarı iletken çipler kullanın. ♦ Yüksek kaliteli ABS malzeme kullanarak, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü. ◆ Araba güç kablosu ve ev güç kablosu ile donatılmış, hafif ve kullanışlı, açık kamp için uygun, piknik ve balıkçılık. ✔ Dilsiz tasarım, temizlik için çıkarılabilir, ev, ofis ve araba kullanımı için uygundur. ≤ 6 L büyük kapasiteli, yiyecek, içecek, maske, cilt bakım ürünleri, anne sütü vb. Soğutabilir.◆ Günlük temel ihtiyaçları karşılayabilecek soğutma ve ısı korumasını desteklemek için yarı iletken çipler kullanın.♦ Yüksek kaliteli ABS malzeme kullanarak, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü.◆ Araba güç kablosu ve ev güç kablosu ile donatılmış, hafif ve kullanışlı, açık kamp için uygun, piknik ve balıkçılık.✔ Dilsiz tasarım, temizlik için çıkarılabilir, ev, ofis ve araba kullanımı için uygundur.48 WCapacity ABSUse güç özellikleri : Proje Türü : Araba refrigerator Material : : : 6 liters Working gerilim : 12 V araba, ev 220 V / 110 VProduct özellikleri : sıcak ve soğuk sıcak ve cold Principle : yarı iletken chip Heating sıcaklığı : (örneğin, mevcut oda sıcaklığı 22 ° ve buzdolabında sıcaklık 0 dereceye)mevcut ortam sıcaklığından daha 22° daha düşük Güç kablosu uzunluğu : Araç güç kablosu uzunluğu olabilir 65 (ortam sıcaklığı etkilenmez)°C Soğutma sıcaklık farkı : ısıtılmış olabilir : 994 gram / 94,1 ounces Appearance boyutu : yaklaşık 29 yaklaşık 1.8 m / 5.9 feet Household güç kablosu uzunluğu : yaklaşık 1.8 m / 5.9 feet Weight.Sezon finali.5x20.11 0cm /.6x9.6x7.9 inchesİnternal boyut : 24.0x15.5x14.9 5cm /.4x6.1x5.7 inchespacking Listesi : 1 x arabasoğutucu1 x kullanım kılavuzu2 x güç kablosu2 x destek plakasıot : 1. Gerçek boyutu fotoğraf gösterildiği, açıklama, boyutu hakkında ayrıntılı bilgi için bkz değil unutmayın lütfen.2. Çünkü manuel ölçüm, izin lütfen 1-3mm aralığı, teşekkür ederim.3. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.4. Farklı aydınlatma ve ekran ayarları nedeniyle, öğenin rengi resimden biraz farklı olabilir.Farklı manuel ölçüm yöntemleri nedeniyle, lütfen biraz farklı olmasına izin verin.

Detaylar

Project Type:
Car refrigerator
Material:
ABS
Use power:
48W
Capacity:
6 liters
Working voltage:
car 12V, household 220V / 110V
Product features:
hot and cold
Principle of cold and heat:
semiconductor chip
Heating temperature:
can be heated to 65°C (not affected by ambient temperature)
Cooling temperature difference:
it can be about 22℃ lower than the current ambient temperature (for example, the current room temperature is 22℃, and the temperature in the refrigerator reaches 0 degrees)
Power cord length:
Vehicle power cord length:
about 1.8m / 5.9 feet
Household power cord length:
about 1.8m / 5.9 feet
Weight:
about 2667 grams / 94.1 ounces
Appearance size:
about 29.5x24.5x20.0cm / 11.6x9.6x7.9 inches
Internal size:
about 24.0x15.5x14.5cm / 9.4x6.1x5.7 inches
packing list:
1 x car refrigerator :
1 x instruction manual :
2 x power cord :
2 x support plate :
1. Please note that the actual size is not shown in the photo, please refer to the description for details about the size. :
2. Because it is manual measurement, please allow 1-3mm spacing, thank you. :
3. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
4. Due to different lighting and screen settings, the color of the item may be slightly different from the picture. :
Due to different manual measurement methods, please allow slightly diffe :

Benzer ürünler kategorisinde