.

.

Bebek Cep Bezleri, Bebek Bezi Bezi Ayarlanabilir Kullanımlık Bebek Erkek Kız Bezi, İnsert ile yıkanabilir Cep Bezi (BL82)

Bebek Cep Bezleri, Bebek Bezi Bezi Ayarlanabilir Kullanımlık Bebek Erkek Kız Bezi, İnsert ile yıkanabilir Cep Bezi (BL82)

₺ 30.87

İşlenmemiş
mevcut

【CİLT DOSTU MALZEME】 Yüksek kaliteli kumaşlardan yapılmış, dokunmak yumuşak, nefes alabilir ve comfortable.It bebeğinizin aşınmalarını önlemeye yardımcı olur veya rashes.It bebeğinizin hassas cildindeki nemi emebilir ve bebeğinizin cildini kuru tutabilir. 【AYARLANABİLİR BOYUT】 Snap düğmesi tasarımı, bebeğin çok büyük veya çok küçük olması konusunda endişelenmeden bebek bezini uygun bir boyut ayarına ayarlamanıza olanak tanır ve bebeği giymek için daha rahat hale getirir. 【COMFORTABLE VE BREATHABLE】 Soft bez, çok rahat, yeniden kullanılabilir, tekrarlanan yıkama, kullanımı kolay.Kolay temizlenir.Nefes alabilen astarı bebek bezi döküntülerine neden olmaz. 【ÇEVRE DOSTU VE TEKRAR KULLANILABİLİR】Çocuk bezlerinin ortak noktası nedir?Onlar çevremizin kabusları.Bu bez bebek bezi makinede yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir, sık alımlardan kaçınır, kaynak israfını azaltır ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. 【DAHA SAĞLIKLI SEÇİM】Bebeğin altındaki daha az Kirlilik, daha az endişeniz olduğu anlamına gelir!Ultra yumuşak emici kumaş sadece ürünlerden daha az safsızlık içermekle kalmaz, aynı zamanda birçok bebekte bebek bezi döküntüsünü de azaltabilir. Deformasyon, hasar, renk olmadan birçok kez yıkanabilir, idrar sızıntısını önleyebilir. ♦ Arka bel açıklığı, bebek bezi ile güneşte yıkamak ve kurutmak için emici idrar pedini kolayca çıkarabilir, bu da kuruma süresini büyük ölçüde kısaltabilir.Bebek Bezi Boyutu : Ücretsiz boyutu bebek Bezi özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : (ayarlanabilir S, M, L kod 3) Dış Kumaş : Yumuşak, güçlü çekme dayanımı, güçlü hava geçirgenliği) Örme kumaş + nefes alabilen TPU film İç Kumaş : Fırçalanmış kumaş Paket Listesi : 1 x Bebek Bez bebek bezi 3 13 kilogram arası bebekler için Uygundur Not : katlanır.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Cloth Diapers
Size:
Free size, folding (adjustable S, M, L three code)
Outer Fabric:
Knitted fabric + breathable TPU film (Soft, strong tensile resistance, strong air permeability)
Inner Fabric:
Brushed fabric
Package List:
1 x Baby Cloth Diapers :
Note:
Suitable for babies from 3 to 13KG :

Benzer ürünler kategorisinde