.

.

Ağır Duvar Çapa Tabancası ile 30 pcs Molly Cıvata JıGıU Metal Ayarı Aracı Hollow Sürücü Duvar Çapa Vidalar Çeşitler kiti (M4,M5,M6)

Ağır Duvar Çapa Tabancası ile 30 pcs Molly Cıvata JıGıU Metal Ayarı Aracı Hollow Sürücü Duvar Çapa Vidalar Çeşitler kiti (M4,M5,M6)

₺ 53.97

İşlenmemiş
mevcut

【Bir Kutuda Molly Cıvata Kiti ile Ağır Silah】 3 adet 4x46mm, 5x52mm, 6x52mm toplam 30 adet molly cıvata ile 1 ağır silah, dayanıklı bir kutuda paketlenmiş, kullanmanız ve saklamanız için uygun. 【Yüksek Dereceli Ayar Aracı】 İçi boş duvar ankraj tabancası, kaymaz kauçuk kulplar ve kayma koruması ile sağlam metalden yapılmıştır.Molly cıvataları yüksek kaliteli çinko kaplı karbon çeliğinden, pas direncinden ve korozyon direncinden yapılmıştır. 【One-Handed Operation】 Heavy görev metal ayarı aracı boyutu yaklaşık. 6,89 "x 2,77" (17,5 cm * 7 cm).Küçük ama güçlü, tek elle kullanımda mükemmel çalışabilir.Ergonomik tip şekli ile kaymaz saplar, kullanırken incinmenizi önler. 【Nasıl Çalışır, Verimli ve Pratik】 Boşluk duvar sabitlemelerini içi boş saplama duvarlarına doğru ve hızlı bir şekilde monte etmek için kullanılan ağır hizmet tipi tabanca, montaj sırasında içi boş tahrik duvarı ankrajı genişlemesi, güçlü taşıma kapasitesi ve güvenlik sağlar. 【Geniş Uygulama】 Alçıpan, içi boş blok, sıva, fayanslarda yaygın olarak kullanılan, perde çubuklarını, lambaları, fotoğraf çerçevelerini, portmantoları, güç anahtarlarını asmak için mükemmel olan boşluk ankraj alçıpan sabitlemesi için Molly Cıvatalarla mükemmel çalışır.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde