.

.

Papercrafts 3D Kağıt Maskesi DIY Boyama golf sopası kılıfı Sanat ve El Sanatları Cosplay Cadılar Bayramı Sahne (Kafatası)

Papercrafts 3D Kağıt Maskesi DIY Boyama golf sopası kılıfı Sanat ve El Sanatları Cosplay Cadılar Bayramı Sahne (Kafatası)

₺ 29.97

İşlenmemiş
mevcut

【NASIL MONTE EDİLİR】 1. Çift taraflı bant veya tutkal 2 kullanın. Aynı sayıya sahip 2 kağıt bulun, sayı ile basılan her iki tarafı da mükemmel şekilde birbirine yapıştırın 3. Yaratıcı meyve sularınızı akıtın, her iki tarafı simetrik tutun ve bir araya getirin. [Yaratıcı Panda El Sanatları] - Sevimli sanat ve zanaat hayvan kafası şekli olarak tasarlanmış ve puanlanmış kağıt parçalarından oluşuyor, montajı eğlenceli ve işçiliği için hayal gücünüzü ateşliyor. [Özelleştirme ve Renklendirme] - Hayvan ayarlandığında, üzerinde benzersiz desen ve renkleri özelleştirmek için işaretleyicileri veya boyaları kullanabilirsiniz; bu, uygulamalı yetenek, hayal gücü ve sabrın kullanılmasına yardımcı olur. [Zaman Harcayan] - Papercraft başlıklarını kendiniz, ebeveynler, çocuklar veya arkadaşlarınızla bir araya getirmek, tüm katılımcıları saatlerce meşgul etmek ve birlikte iletişimin tadını çıkarmak eğlencelidir. [Sanat Dekoru veya Baş Örtüsü] - 300gsm takviyeli kartondan yapılmış sağlam zanaat, sevimli bir dekorasyon olabilir ve evinize veya ofisinize bir sanat aroması katabilir, ayrıca cosplay veya parti için mükemmeldir.Renk : Kafatası.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde