.

.

UXZDX CUJUX 10 Adet Paslanmaz Çelik Katlanır Butt Menteşeler Gümüş Ton Ev Mobilya Donanım Kapı Menteşesi (Boyut : Büyük)

UXZDX CUJUX 10 Adet Paslanmaz Çelik Katlanır Butt Menteşeler Gümüş Ton Ev Mobilya Donanım Kapı Menteşesi (Boyut : Büyük)

₺ 350.37

İşlenmemiş
mevcut

Dayanıklı ve Sağlam Malzeme : kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Uygulamalar : ev kapısı veya dolap kapısı, pencere, dolap, alet kutusu vb. Için montaj.Çok amaçlı : evsel ve ticari kullanım için uygundur.Butt menteşe, dolap kapıları için bir araçtır; Çok güçlüdürler ancak takıldıktan sonra ayarlanamazlar.Geniş Uygulamalar : Bilgisayar masası, dikiş makinesi, pencereler, kapılar ve katlanır masa gibi birçok yüzey için uygundur.Dayanıklı ve Sağlam Malzeme : kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Uygulamalar : ev kapısı veya dolap kapısı, pencere, dolap, alet kutusu vb. Için montaj.Çok amaçlı : evsel ve ticari kullanım için uygundur.Butt menteşe, dolap kapıları için bir araçtır; Çok güçlüdürler ancak takıldıktan sonra ayarlanamazlar.Geniş Uygulamalar : Bilgisayar masası, dikiş makinesi, pencereler, kapılar ve katlanır masa gibi birçok yüzey için uygundur.Özellikler : 1. Daha uzun servis ömrü için vidalı paslanmaz çelik menteşeler. 2. Korozyon direnci ve yangına dayanıklılık. 3. Kapının iki tarafına dışa & içe doğru hareketi için uygundur.Not : Öğenin gerçek rengi, monitörünüzün parlaklığı ve ışık parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde