.

.

Shanrya Adı Kart Klipler, Parlak Renk Masa Numarası Tutucu Zarif Dayanıklı için Parti için Düğün için Ofis(Şeffaf Aşk 12 CM)

Shanrya Adı Kart Klipler, Parlak Renk Masa Numarası Tutucu Zarif Dayanıklı için Parti için Düğün için Ofis(Şeffaf Aşk 12 CM)

₺ 69.00

İşlenmemiş
mevcut

Kalp Şeklinde : İnce işçiliğe sahip bu yer kartı tutucusu, daha fazla kolaylık sağlayan benzersiz kalp şeklinde tasarımı benimser.Güçlü Klips : Bu yer kartı tutucusu, kartlarınızı ve fotoğraflarınızı dik ve sabit tutabilen sağlam ve sağlam klipsi benimser.Elektrokaplama İşlemi : Bu yer kartı tutucusu elektrokaplama işlemini benimser, bu nedenle renk parlak ve zariftir, paslanması kolay değildir.Geniş Uygulama : Bu yer kart tutucu Noel partileri, düğünler, doğum günü partileri, barlar, yıldönümü partileri ve ofisler için uygundur.Premium Malzeme : Bu yer kartı tutucusu, uzun servis ömrü sağlayan birinci sınıf demir ve akrilik malzemeden yapılmıştır.Özellik : 1. Premium Malzeme : Bu yer kartı tutucusu, uzun servis ömrü sağlayan birinci sınıf demir ve akrilik malzemeden yapılmıştır.2. Geniş Uygulama : Bu yer kart tutucu Noel partileri, düğünler, doğum günü partileri, barlar, yıldönümü partileri ve ofisler için uygundur.3. Güçlü Klips : Bu yer kartı tutucusu, kartlarınızı ve fotoğraflarınızı dik ve sabit tutabilen sağlam ve sağlam klipsi benimser.4. Kalp Şeklinde : İnce işçiliğe sahip bu yer kartı tutucusu, daha fazla kolaylık sağlayan benzersiz kalp şeklinde tasarımı benimser.5. Elektrokaplama İşlemi : Bu yer kartı tutucusu elektrokaplama işlemini benimser, bu nedenle renk parlak ve zariftir, paslanması kolay değildir.Şartname : Öğe Türü : Yer Kartı tutucumalzeme : Demirfonksiyonlar : Oturma Odası, Yemek Odası, Masa, Konferans Odası Vb.Paket Listesi : 1 x Place Kart Tutucu.

Detaylar

Item Type:
 Place Card Holder
Material:
Iron
Functions:
Can Be Used in Living Room, Dining Room, Desk, Conference Room, Etc
Package List:
1 xPlace Card Holder :

Benzer ürünler kategorisinde