.

.

PVC Kesme Izgara Tahtası, PVC Kesme Matı Kapitone Zanaat Dikişi için İyi Esneklik (A4 (tek parça halinde satılan dört parça))

PVC Kesme Izgara Tahtası, PVC Kesme Matı Kapitone Zanaat Dikişi için İyi Esneklik (A4 (tek parça halinde satılan dört parça))

₺ 138.27

İşlenmemiş
mevcut

PVC paspas tahtamız, güçlü esneklik ve iyi esneklik ile isteğe bağlı olarak bükülebilir.Bu PVC paspas tahtası, kesme pedi/mouse pad/model pedi ve diğer amaçlar için kullanılabilir.Bu paspas tahtası çizik kendi kendini iyileştirme fonksiyonuna, belirgin izlere ve daha rahat kesime sahiptir.Bu PVC tahta dayanıklıdır ve el sanatları, kumaşlar, kapitone, dikiş, scrapbooking vb.Için çok uygundur.Bu kendi kendini iyileştiren PVC paspas tahtasının her iki tarafı da ızgara çizgileri ve açıları ile kesilebilir.Özellik : 1. Bu PVC paspas tahtası, kesme pedi/mouse pad/model pedi ve diğer amaçlar için kullanılabilir.2. Bu paspas tahtası çizik kendi kendini iyileştirme fonksiyonuna, belirgin izlere ve daha rahat kesime sahiptir.3. PVC paspas tahtamız, güçlü esneklik ve iyi esneklik ile isteğe bağlı olarak bükülebilir.4. Bu kendi kendini iyileştiren PVC paspas tahtasının her iki tarafı da ızgara çizgileri ve açıları ile kesilebilir.5. Bu PVC tahta dayanıklıdır ve el sanatları, kumaşlar, kapitone, dikiş, scrapbooking vb.Için çok uygundur.Şartname : Öğe Türü : PVC Mat Board Material : PVCMat Kalınlığı : Yaklaşık. 0.7 mm / 0.03 in Uses : Kesme pedi/mouse pad/model pedi ve diğer amaçlar olarak kullanılabilir.Paket listesi : 2 x PVC Mat Boardor4 x PVC Mat Boardor6 x PVC Mat Kurulu.

Detaylar

Item Type:
 PVC Mat Board
Material:
PVC
Mat Thickness:
Approx. 0.7mm/0.03in
Uses:
It can be used as a cutting pad/mouse pad/model pad and other purposes.
Package List:
2 xPVC Mat Boardor :
4 xPVC Mat Boardor :
6 xPVC Mat Board :

Benzer ürünler kategorisinde