.

.

Model Kesme Matı, İyi Esneklik 3 Adet/torba Manuel Pedler Yapmak için Kağıt Kesme için İyi Kendinden Restorasyon Kesme Matı Yeşil

Model Kesme Matı, İyi Esneklik 3 Adet/torba Manuel Pedler Yapmak için Kağıt Kesme için İyi Kendinden Restorasyon Kesme Matı Yeşil

₺ 80.10

İşlenmemiş
mevcut

Her biri ayrı bir PE torba içinde paketlenmiş üç kesme paspası içerir.Bıçak destek plakasına çizilir ve bıçak izleri ilk başta daha belirgindir ve yavaş yavaş iyileşir.Ürün boyutu 30 x 22 cm'dir ve kesme pedinin yüzeyinde, kullanım sırasında bir boyut referansı sağlayabilen boyut ızgara çizgileri vardır.Bu kesme matı iyi esnekliğe, iyi kendi kendine restorasyona sahiptir ve tekrarlanan kesim etkilenmez.Geniş bir kullanım yelpazesi ile, her türlü yazma ve boyama, damga oyma, kağıt kesme, çizim yazma, kraft el işi kağıdı oyma vb.Için uygundur.Özellik : 1. Bu kesme matı iyi esnekliğe, iyi kendi kendine restorasyona sahiptir ve tekrarlanan kesim etkilenmez.2. Geniş bir kullanım yelpazesi ile, her türlü yazma ve boyama, damga oyma, kağıt kesme, çizim yazma, kraft el işi kağıdı oyma vb.Için uygundur.3. Ürün boyutu 30 x 22 cm'dir ve kesme pedinin yüzeyinde, kullanım sırasında bir boyut referansı sağlayabilen boyut ızgara çizgileri vardır.4. Her biri ayrı bir PE torba içinde paketlenmiş üç kesme paspası içerir.5. Bıçak destek plakasına çizilir ve bıçak izleri ilk başta daha belirgindir ve yavaş yavaş iyileşir.Şartname : Öğe Türü : Kesme matmalzeme : pvcürün Boyutu : Yaklaşık. 30x22 cm / 11.8x8. 7 ın Specification : 3 Adet/bag Uses : Her türlü yazma ve boyama, oyma mühürler, yapma manuel pedleri, kağıt kesme, yazma izleme el yazmaları, kraft el işi kağıdı oymalar, vb.Paket listesi : 3 x Kesme Mat Note : Bıçak destek plakasında çizilir ve bıçak izleri ilk başta daha belirgindir ve yavaş yavaş iyileşir.

Detaylar

Item Type:
Cutting Mat
Material:
PVC
Product Size:
Approx. 30 x 22cm / 11.8 x 8.7in
Specification:
3Pcs/bag
Uses:
All kinds of writing and painting, carving seals, making manual pads, paper-cutting, writing tracing manuscripts, craft paper carvings, etc.
Package List:
3 x Cutting Mat :
The knife is scratched on the backing plate, and the knife marks are more obvious at first, and will gradually recover. :

Benzer ürünler kategorisinde