.

.

FOLA Çevre Dostu Boya Kettlebell Saf Demir su ısıtıcısı Çan Kaldırma Dambıl Ev Fitness Ekipmanları Egzersiz Kettlebell (Boyut:

FOLA Çevre Dostu Boya Kettlebell Saf Demir su ısıtıcısı Çan Kaldırma Dambıl Ev Fitness Ekipmanları Egzersiz Kettlebell (Boyut:

₺ 64.32

İşlenmemiş
mevcut

[SAĞLAM VE DAYANIKLI MALZEME] Kettlebell yüksek kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılmıştır.Bu, ev spor salonunuzda güvenli ve etkili egzersiz sağlayabilen güvenilir ve dayanıklı bir fitness arkadaşıdır. [İNŞAAT] maksimum dayanıklılık ile güçlü, yüksek kaliteli demirden, kaynaksız, derzsiz dökümlerden yapılmıştır.Kettlebell, üzerinde dikiş, kaynak veya zayıf nokta bulunmayan tek parça halinde yapılır. surface.It çevre dostu boya ile yapılır ve yüzey pürüzsüz ve paslanması kolay değildir. [RAHAT TUTUŞ] Boyalı sap, uzun süre kullanıldıktan sonra paslanmayacak veya hasar görmeyecektir.Pürüzsüz, yüksek kaliteli tutamak, yüksek tekrarlar için rahat ve sağlam bir tutuş sağlar ve tebeşir ihtiyacını ortadan kaldırır. [ÖZELLİKLER] Geniş açık tutamak, bir veya iki elinizle güvenli bir tutuş sağlar.Kettlebell, büyük egzersizler yapmanıza izin verir.Kettlebell'in alt ağırlık merkezi, benzersiz ve çok yönlü bir egzersiz deneyimi ile sonuçlanan en iyi kavrama ve mükemmel kontrol etkisini sağlar. [ÇOK FONKSİYONLU] Bu kettlebell ağırlıklarını, güç oluşturmak ve kas inşa etmek için halter, çömelme, kalkma ve sallanma gibi çok çeşitli egzersizler için kullanın.Alt kısım, kayması konusunda endişelenmeden kolayca dik olarak saklamanızı sağlayan düz bir tasarıma sahiptir.ÜRÜN İNFORMATİONProduct Adı : Fitness Kettlebell Material : İron Weight : 10 kg(22lb), 15kg(33lb), (61 kg) (77,1 kg) 20 kg(44lb), (58,4 Kg) 25 kg, 35 kg(120 lb) 45kg, 55kg Amacı : Temel Fitness/Profesyonel Fitnessprompt : manuel ölçüm Nedeniyle, Oo, ağırlığı hafif bir hata olabilir.Anlayışınız için teşekkür ederiz!★Nedeniyle farklı ekran ve aydınlatma nedenlerle, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Gerçek renk gerçek ürüne tabidir!.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde