.

.

Saç Boyama Kremi, Renk Sabitleme Saç Kremi Günlük Kullanım için Güvenli Malzemeler (pembe)

Saç Boyama Kremi, Renk Sabitleme Saç Kremi Günlük Kullanım için Güvenli Malzemeler (pembe)

₺ 45.87

İşlenmemiş
mevcut

Çeşitli renklerde renklendirici saç kremi ile kullanılabilir, güzel ve şık saç rengi yaratır.Kullanımı kolay, güvenli malzemeler, hafif ve tahriş edici olmayan, saç ve cilde zarar vermez, güvenle kullanabilirsiniz.Saç rengini kilitler ve renk solmasını yavaşlatır.Boyamadan sonra hasar görmüş saçların bakımı ve onarımı.Saç renginin yeni boyanmış duruma dönmesine izin verin, solmuş saçlar için rengi yenileyin ve kilitleyin.Saç boyama kremi birden fazla renk isteğe bağlıdır, tercihinize göre seçebilirsiniz.Özellik : 1. Saç rengini kilitler ve renk solmasını yavaşlatır.Boyamadan sonra hasar görmüş saçların bakımı ve onarımı.2. Saç renginin yeni boyanmış duruma dönmesine izin verin, solmuş saçlar için rengi yenileyin ve kilitleyin.3. Çeşitli renklerde renklendirici saç kremi ile kullanılabilir, güzel ve şık saç rengi yaratır.4. Kullanımı kolay, güvenli malzemeler, hafif ve tahriş edici olmayan, saç ve cilde zarar vermez, güvenle kullanabilirsiniz.5. Saç boyama kremi birden fazla renk isteğe bağlıdır, tercihinize göre seçebilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Saç Boyama Koşullarıer Net İçeriği : 200 mlürün Etkinliği : Renk kilidi, renk fiksasyonu, renk takviyesikullanım şekli : Islak saç boyama (sabitleme rengi, renk kilidi, renk koruması)Şampuanlama ve kurutmadan sonra, kremi saça eşit olarak uygulayın ve hafifçe ovalayın.Kafa derisini boyama konusunda endişelenmeyin, sadece 10 dakika bekleyin ve sonra durulayın ve saç kurutma makinesiyle kurutun.Bekleme süresi 30-50 dakika uzatılabilir ve etki daha önemlidir.Kuru saç boyama (güçlü etki boyama) Kuru saçlar için kullanın.Başka saç jeli veya balmumu kalıntısı olmadığından emin olun.Kremi saça eşit şekilde uygulayın.Tüm kökler ve uçlar uygulandıktan sonra hafifçe ovalayın, yaklaşık 20 dakika bekleyin ve ardından su veya şampuanla durulayın.Hafif bir solma fenomeni olacaktır.Renklendirme etkisi 30-50 dakika içinde daha iyidir.Paket listesi : 1 x saç boyama kremi.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Coloring Conditioner
Net Content:
200ml
Product Efficacy:
Color lock, color fixation, color supplement
How to Use:
Wet hair dyeing (fixing color, color lock, color protection) :
After shampooing and drying, apply the conditioner evenly to the hair and rub it lightly. Don't worry about staining the scalp, just wait for 10 minutes and then rinse and blow dry. The waiting time can be extended by 30-50 minutes and the effect is more significant. :
Dry hair dyeing (strong effect coloring) :
Use for dry hair. Make sure that there are no other hair gel or wax residues. Apply the conditioner evenly to the hair. After all the roots and ends are applied, rub it lightly, wait for about 20 minutes, and then rinse with water or shampoo. There will be a slight fading phenomena. The coloring effect is better in 30-50 minutes. :
Package List:
1 x Hair Coloring Conditioner :

Benzer ürünler kategorisinde