.

.

Büyük Düğme Köpek Kedi Eğitim Clicker El Clicker Düdük Eğitim Pet Trainer Tıklayın Kılavuzu Köpek Malzemeleri (Renk: Mor)

Büyük Düğme Köpek Kedi Eğitim Clicker El Clicker Düdük Eğitim Pet Trainer Tıklayın Kılavuzu Köpek Malzemeleri (Renk: Mor)

₺ 58.38

İşlenmemiş
mevcut

Advantage Avantajı : ergonomik tasarımın şekline göre, rahat parmaklar sahibi tarafından rahatça kullanılabilir. Function Fonksiyon : yükseltilmiş düğme tasarımı tıklamaları, tıklamaları ve ıslıkları etkinleştirebilir ve köpek becerilerinizi kolayca eğitebilir ve komutları dinlemelerine izin verebilir. Features Özellikler : öğretim ve eğitim yoluyla evcil hayvanlarla ilişkiler geliştirin. Needs İhtiyaçlar : clicker sahibi ve sahibi arasında etkileşimli bir araçtır. pet.It sizin ve evcil hayvanlarınızın sabırla pratik yapmasını gerektirir effective.In pratik yaparak, evcil hayvanın davranışının ve onlarla olan ilişkisinin daha farkında olacaksınız. Colors Renkler : seçebileceğiniz iki renk vardır.Ürün açıklaması : Öğe türü : Pet Clicker Material : Plastic Color : Mor, Blue Target İzleyici : Dogs Feature : Durable Length : 2.76"/7 cm Width : 1.38"/3.5 cm Height : 0.59"/1.5 cm Package içerir : 1 x evde beslenen hayvan eğitim tıkırtı ile parmak Holder Notes : 1. Izin lütfen 1-3 cm fark nedeniyle manuel ölçüm ve 3-5g için arasındaki fark farklı renkler.2. Ekran farkı nedeniyle, renk beklediğinizden biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde