.

.

Tahıl Saklama Kabı, Kapaklı Duvara Monte Gıda Kapları Duvara Monte Gıda Dağıtıcısı, Pirinç Fıstığı Taneleri için Fasulye (Bej)

Tahıl Saklama Kabı, Kapaklı Duvara Monte Gıda Kapları Duvara Monte Gıda Dağıtıcısı, Pirinç Fıstığı Taneleri için Fasulye (Bej)

₺ 212.37

İşlenmemiş
mevcut

Kullanımı kolay, kaseyi dağıtıcının altına yerleştirin ve tahılı dağıtmak için düğmeye basın.Şeffaf gövde tasarımı, kutudaki yiyecekleri görmenizi sağlar ve büyük kapasite her türlü kuru gıdayı tutabilir.3 bölmeli depolama tasarımı, un, şeker, pirinç, tahıl, fındık, fasulye, atıştırmalık, makarna, kahve vb. Mükemmel depolama.Tahıl dağıtıcı, yüksek kaliteli gıda sınıfı PP malzeme benimser, çevre dostu ve dayanıklı, uzun süreli kullanımı.İşaretsiz etiket ile, güçlü taşıma kapasitesi ile duvara kolayca monte edilebilir ve sabitlenebilir.Özellik : 1. Tahıl dağıtıcı, yüksek kaliteli gıda sınıfı PP malzeme benimser, çevre dostu ve dayanıklı, uzun süreli kullanımı.2. 3 bölmeli depolama tasarımı, un, şeker, pirinç, tahıl, fındık, fasulye, atıştırmalık, makarna, kahve vb. Mükemmel depolama.3. Kullanımı kolay, kaseyi dağıtıcının altına yerleştirin ve tahılı dağıtmak için düğmeye basın.4. İşaretsiz etiket ile, güçlü taşıma kapasitesi ile duvara kolayca monte edilebilir ve sabitlenebilir.5. Şeffaf gövde tasarımı, kutudaki yiyecekleri görmenizi sağlar ve büyük kapasite her türlü kuru gıdayı tutabilir.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Tahıl konteynermalzeme : Gıda Sınıfı Ppağırlık : Yaklaşık. 1343g / 47.4 oz Container Boyutu : Yaklaşık. 15. 5x29x30 cm / 6.1x11.4x11.8in Bowl Boyutu : Yaklaşık. 12. 5x14x5.5 cm / 4.9x5.5x2.2 inçpaket Listesi : 1 x Tahıl Konteyner1 x Kapak1 x Sticker1 x Bowl Notice : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde