.

.

JKTR Ambliyopi göz bandı Gözlük Yumuşak Tek Göz Maskesi Tembel Göz ve Şaşılık Yamalar Çocuklar ve Yetişkinler için 0522

JKTR Ambliyopi göz bandı Gözlük Yumuşak Tek Göz Maskesi Tembel Göz ve Şaşılık Yamalar Çocuklar ve Yetişkinler için 0522

₺ 38.97

İşlenmemiş
mevcut

★Yumuşak ipek malzemeden yapılmıştır.Gözleriniz için nefes alabilir ve rahattır, gözlüklerinizi çizmez. ★Yumuşak, rahat ve hafif. ★Tamamen opak ve ışık sızıntısı olmayan 8 ışık koruyucu katmandan yapılmıştır. ★Tembel gözü düzgün çalışması için eğitin, böylece görme doğru şekilde gelişebilir. ★Her iki göz için de kullanılabilir, montajı ve sökülmesi kolaydır.Ultra ince malzeme, gözlerinize dokunmaz, gözlerinizi serbest bırakır.★Şartname : Malzeme : Mulberrysilk Size : 8.5 X4.5 cm/3.34 X1.77 inç; Çerçevelerin yüksekliği 2.5-3.8 cm olan gözlükler için uygundur. ★Paket içerir : 1 Gözlük Yama, gözlük dahil değil.★NOT : Uluslararası lojistik kullandığımızdan, teslimat genellikle 15-25 gün sürer.30 gün içinde almadıysanız, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.Bu ürünle ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve mümkün olan en kısa sürede ilgileneceğiz.

Detaylar

Material:
Mulberrysilk
Size:
8.5X4.5 cm/3.34X1.77 inches; Suitable for the glasses whose frames' height is 2.5-3.8cm.
★Package includes:
1 Glasses Patch, not including the glasses. :
★NOTE:
Since we use international logistics, it usually takes 15-25 days to deliver. If you have not received it within 30 days, please contact us in time. :
If you have any questions or problems about this product, please feel free to contact us and we will deal with it as soon as possible. :

Benzer ürünler kategorisinde