.

.

CHUNSHENN C5 / 8-ER20-100 Düz Şaft Collet Chuck Tutucu CNC Freze Takım Tutucu Takım Braketi Kesme Aletleri

CHUNSHENN C5 / 8-ER20-100 Düz Şaft Collet Chuck Tutucu CNC Freze Takım Tutucu Takım Braketi Kesme Aletleri

₺ 114.00

İşlenmemiş
mevcut

1 : Önce başlığı somuna klipsleyin, sonra doğrudan sıkın, Benxi yüksek, güçlü tutun. 2 : Düz şaft tipi uzatılmış sap, sap gövdesi daha uzun derin işleme uygular, işleme derinliğini genişletme ihtiyacını çözer. 3. Maliyetleri düşürebilecek ve verimliliği artırabilecek uzatma araçlarının kullanımını azaltabilirsiniz. 4 : Uzatma çubuğu çapı ve diğer parçalar hassas taşlamadır, dengesizliği ortadan kaldırabilir, keserken güvenliği artırabilir.Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük motivasyon olacak, desteğiniz için teşekkür ederiz, herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde size cevap verecektir!.Lütfen "CHUNSHENN" markamızı arayın, diğer kanallardan satın almak kalitesini garanti etmeyecektir.Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük motivasyon olacak, desteğiniz için teşekkür ederiz, herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde size cevap verecektir!ER20 8 açıklama : C5/100 Düz Saplı Collet Chuck Tutucu CNC Freze Tool Specification : Model ER20 Material Metal Clamp dış çap kolu : 5/8 15.8 mm/ collet Model DİN6499 B 0.01 MM (0.0004")-Tolerance Shank uzunluğu 100mm/4 inch Quantity 1pcs Features : -Düz saplı tip genişletilmiş kolu biterse inch Designed, kolu, vücudun daha uzundu.- Derin delik işleme için geçerlidir, işleme ihtiyaçlarının derinliğini genişletmeye karar verir.- Somun doğrudan sıkılabilir, yüksek sertlik ve güçlü sıkma kuvveti.Kullanımı : 1 : Önce başlığı somuna klipsleyin, sonra doğrudan sıkın, Benxi yüksek, güçlü tutun.2 : Düz şaft tipi uzatılmış sap, sap gövdesi daha uzun derin işleme uygular, işleme derinliğini genişletme ihtiyacını çözer.3. Maliyetleri düşürebilecek ve verimliliği artırabilecek uzatma araçlarının kullanımını azaltabilirsiniz.4 : Uzatma çubuğu çapı ve diğer parçalar hassas taşlamadır, dengesizliği ortadan kaldırabilir, keserken güvenliği artırabilir.Paket içeriği : Tüm ER20 penslerini tutan 1 x C5/8 Sap.

Detaylar

Model ER20 :
Material Metal :
Clamp handle outer diameter:
15.7mm/ 5/8 inch
Designed with collet Model DIN6499B 0.01MM (0.0004) Run-Out Tolerance :
Shank length 100mm/4 inch :
Quantity 1pcs :
Features:
-Straight shank type extended handle, the handle body was longer. :
-Applicable to deep hole processing, resolve to extend the depth of processing needs. :
-The nut can direct tighten, high rigidity and strong clamping force. :
Usage:
1:
First clip the headgear into the nut, then tighten directly, Benxi high, holding strong.
2:
Straight shank type extended handle, the handle body longer apply deep processing, solving the need to extend the depth of processing.
3:
You can reduce the use of extension tools, which can reduce costs and improve efficiency.
4:
Extension rod diameter, and the other parts are precision grinding, can eliminate unbalance, increased safety when cutting.
Package Included:
1 x C5/8 Shank Holding all ER20 collets :

Benzer ürünler kategorisinde