.

.

SAMSUNG 256GB EVO Plus microSDXC Reklamsız

SAMSUNG 256GB EVO Plus microSDXC Reklamsız

₺ 102.63

İşlenmemiş
mevcut

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. .Sınıf 10 ve U3 uyumluluğu ile 95 MB/s'ye kadar okuma ve 90 MB/s yazma hızı; tam boyutlu SD adaptörü içerir.Full HD video için uygun Samsung'un sınıfındaki en yüksek kapasite ve en yüksek okuma/yazma hızlarıyla cihazlarınızı boşaltın.4 Korumalı koruma ile desteklenen EVO Plus, deniz suyunda, aşırı sıcaklıklarda, havaalanı X-ray makinelerinde ve MRI tarayıcıya eşdeğer manyetik alanlarda 72 saate kadar dayanabilir.Şaşırtıcı performans ve güvenilirliğe sahip Evo plus, hayatın zenginliğini korumanıza ve saklamanıza olanak tanır. 10 yıllık sınırlı garanti.Sadece doğru kart
4 K UHD video için mükemmel olan hızlı okuma/yazma hızlarıyla mobil cihazlarınızdan daha fazlasını elde edin.Şaşırtıcı performans ve güvenilirliğe sahip EVO Plus, hayatın zenginliğini korumanıza ve saklamanıza olanak tanır.
Hız ihtiyacınızı karşılayın
4 K UHD video kaydedin ve oynatın.Sırasıyla 100 MB/s ve 90 MB/s'ye kadar ultra hızlı okuma ve yazma hızlarıyla 256 GB EVO Plus, 3gb'lık bir videoyu yalnızca 38 saniyede dizüstü bilgisayarınıza aktarmanıza olanak tanır.* Yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekin ve hepsini bir anda paylaşın.
Büyük yaşama kapasitesi
Hiç boşluk dert.Büyük miktarda depolama alanıyla 256 GB EVO Plus, 12 saate kadar 4 K UHD video, 33 saat Full HD video, 55,200 fotoğraf veya 22,500 şarkı için yeterli belleğe sahiptir. Öyleyse devam edin ve hayatın sunduğu her şeyin tadını çıkarın ve hepsini de saklayın.
Genişletilmiş uyumluluk
Hem SD hem de micro SD için çok çeşitli cihazlarla uyumludur.Ayrıntılı 4 K UHD video bile yakalayabilirsiniz.Ürünle birlikte verilen SD adaptörü, EVO Plus'ın tüm üstün hız ve performansını korurken, hemen hemen her marka adı altında çoğu cihaza uyar.
4-Proof koruma
Deneyimleriniz yeri doldurulamaz ve şimdi unutulmaz.4 Korumalı koruma ile desteklenen EVO Plus, deniz suyunda 72 saate kadar dayanabilir1, aşırı sıcaklıklar2, havaalanı X-ray makineleri3 ve manyetik alanlar4 bir MRI tarayıcıya eşdeğerdir.Samsung 10 yıllık sınırlı garanti veriyor*
IEC 60529 ve IPX7 dereceli 1 Sertifikalı su geçirmez
2 Çalışma sıcaklıkları.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde