.

.

Olta Kutusu Büyük kapasiteli Çok bölmeli Depolama Yem Kutusu Ayarlanabilir ve Çıkarılabilir Bölme Balıkçılık Aksesuarlarının

Olta Kutusu Büyük kapasiteli Çok bölmeli Depolama Yem Kutusu Ayarlanabilir ve Çıkarılabilir Bölme Balıkçılık Aksesuarlarının

₺ 91.92

İşlenmemiş
mevcut

Practical Pratik bölme tasarımı : Bu olta takımı plastik saklama kutusunu kullanarak, farklı yem şekillerine göre farklı boyutlarda bölmeler serbestçe oluşturabilirsiniz. Material Malzeme : Bu olta takımı saklama kutusu, zaman testine dayanacak kadar dayanıklı hale getiren yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Sağlam yapısı darbe dayanımı sağlar. Better Daha iyi su geçirmezlik : Çok iyi su geçirmezlik performansına sahip olacak şekilde tasarlıyoruz, suda yüzecek.Artık olta takımınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. ☼Alan tüm malzemeleri tutmak için : saklama kutuları Bizim, ama etrafında taşımak için yeterince küçük; büyüklük, renk ya da madde öğeleri düzenlemek kolay erişim için tüm malzemeleri tutmak için yeterince büyük. applications Geniş uygulama yelpazesi : farklı derinliklerde nehir ve deniz balıkçılığının yanı sıra levrek, sarı levrek, bigeye, turna, misk, alabalık vb.Gibi deniz ve tatlı sudaki farklı balık türleri için uygundur., hangi gerçekten çeşitli balıkçılık talebi karşılamak.5cm*boyutu : 16*9cm.

Detaylar

Size:
16CM*9CM*5CM
material:
plastic
Color:
orange
Weight:
0.25 kg
Package:
1*fishing tackle box
♢ advantage:
1. Practical compartment design:
using this plastic storage box for fishing tackle, you can freely create compartments of different sizes according to the different shapes of the bait.
2. This fishing tackle storage box is made of high-quality materials and can stand the test of time. The sturdy structure provides impact resistance. :
3. Space to hold all your supplies:
Our storage box is big enough to hold all your supplies, but small enough to carry it with you.
♢ note:
For different monitors, the color may be slightly different. In addition, please allow some errors in manual measurement, thank you for your understanding. :

Benzer ürünler kategorisinde