.

.

Ayak Ayırıcı Nemlendirici Jel Topuk Çorap için Kuru Çatlak Kaba Ayak Cilt, Gündüz Gece Burnu açık Topuklu Kol, ayak ortezi (Renk:

Ayak Ayırıcı Nemlendirici Jel Topuk Çorap için Kuru Çatlak Kaba Ayak Cilt, Gündüz Gece Burnu açık Topuklu Kol, ayak ortezi (Renk:

₺ 147.30

İşlenmemiş
mevcut

Ayak Dokusunu Yatıştırır : Yumuşak ve rahat ayak parmağı ayırıcının dolgu alanı ayak dokusunu yastıklar. 1. Yüksek kaliteli malzeme-%90 pamuk ve %10 spandeks karışımlarından yapılmış Nemlendirici Jel Çoraplar ve topuktaki nemlendirici hipoalerjenik jel, kuru, sert, çatlamış ve pürüzlü Topuklarınızı yumuşatır. 2. Nasıl çalışırlar : Ayak bakım ürünlerinin nemlendirici çorapları, kuru, sert cildi ve çatlamış topukları nemlendirmek ve onarmak için terapötik yağları yavaşça serbest bırakır.Daha iyi bir sonuç için topuklarınıza nemlendirici uygulayabilirsiniz. 3. Vitamin ve mineral yağlar içerir : Nemlendirici jel çoraplar E vitamini ve bitkisel yağlar (jojoba yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytinyağı vb.) İçerir.Nasırları gidermeye, cildi nemlendirmeye ve ciltlemeye, cilt esnekliğini artırmaya ve ayaklarınızın daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. 4. Yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir nemlendirici çoraplar 40 kata kadar kullanılabilir.spa hidrasyonunu ayaklarınızı evinize getirebilir, paradan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.Ağrıyı Hafifletmek : bitişik ayak parmağını ovmaktan kaynaklanan ağrı ve ağrıyı hafifletmek ve hassas ayak parmaklarını, üst üste binen ayak parmağını, kabarcığı ve mısır ikincil yaralanmalarını önlemek için uygundur.Beyazlatma ürün description Size : bir boyut (unisex) Renk : Gri ,Siyah, Beyaz, Pembe, Deri tone Material : jel, yüksek kaliteli pamuk, 80%, elastik iplik %20 Etkinliği : nemlendirici, peeling, peeling, ayak (kullanma cilt bakım ürünleri daha iyi)Çift sayısı : 1 pair Applicable sezon : Dört seasons Features1 çatlamaması. Uyurken Ayak Kaplıca Tedavisi.Yatmadan önce en sevdiğiniz nemlendiriciyi ayaklarınıza uygulayın.Ayak Nemlendirici Kollu üzerinde kayma.Yumuşak, esnek ayaklarla uyanın2. Konfor için tasarlandı : Ayaksız tasarım, topuklarınız nemlendirilirken ayak parmaklarınızın nefes almasını sağlar.Yumuşak, esnek bir rahatlık için esnek bir pamuk karışımı ile üretilmiştir. Nasıl kullanılır : Ayaklarınızı ılık suda yıkayın ve çoraplayın.Nasırları onardıktan sonra ayaklarınızı kurutun.En sevdiğiniz losyonu veya kremi kullanın.Topuk çoraplarını bir seferde en az 30 dakika giyin.haftada 3-5 kez.Yıkama Talimatları : El yıkama.30℃ altında yıkama water.Do hayır soak.Do takla değil Dry.Do çorap jelini çıkarmayın.Kuru Daire.Öneri : Çapraz bulaşmayı önlemek için birden fazla kişiyi yerinde tutmayın-İdeal anatomik şekil, rahat halka ayak parmağınızın üzerinde gün boyu yerinde kalmasını sağlar.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde