.

.

Silikon Topuk Koruyucu, Ağrı Kesici Yumuşak Silikon Topuk Çorapları Kuru Çatlak Topuklar için Topuk Ağrısı için Elastik (beyaz)

Silikon Topuk Koruyucu, Ağrı Kesici Yumuşak Silikon Topuk Çorapları Kuru Çatlak Topuklar için Topuk Ağrısı için Elastik (beyaz)

₺ 20.97

İşlenmemiş
mevcut

Topuk nemlendirmek ve kuruluğu iyileştirmek, kuru ayaklar, kırık ayak, topuk ağrıları ve topuk basıncı artırmaya yardımcı peeling.Iyi esneklik, giymek kolay ve ayak şekli için uygun, size kolaylık getirmek.Ayak bakımı için mükemmel bir araç, topuk çoraplarının 2 rengi isteğe bağlıdır, tercihinize göre seçebilirsiniz.Yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, esnek ve kullanım için dayanıklı.Çekerken deforme olmaz, yüksek elastik ve şok emilimi, ayağınızı frenlemez, yumuşak ve rahattır.Özellik : 1. Topuk nemlendirmek ve kuruluğu iyileştirmek, kuru ayaklar, kırık ayak, topuk ağrıları ve topuk basıncı artırmaya yardımcı peeling.2. Iyi esneklik, giymek kolay ve ayak şekli için uygun, size kolaylık getirmek.3. Çekerken deforme olmaz, yüksek elastik ve şok emilimi, ayağınızı frenlemez, yumuşak ve rahattır.4. Yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, esnek ve kullanım için dayanıklı.5. Ayak bakımı için mükemmel bir araç, topuk çoraplarının 2 rengi isteğe bağlıdır, tercihinize göre seçebilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Silikon topuk çorabımalzeme : silikonürün Boyutu : 34-45 için uy Gunürün Fonksiyonu : kırık topuk için yardımcı Araçpaket Listesi : 1 x Çift Topuk Kol.

Detaylar

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Silicone Heel Sock
Material:
Silicone
Product Size:
Suitable for 34-45
Product Function:
Auxiliary tool for cracked heel
Package List:
1 x Pair of Heel Sleeve :

Benzer ürünler kategorisinde